1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Fırtına'da son durum...
Fırtına'da son durum...

Fırtına'da son durum...

Trabzonspor'da her geçen gün yeni bir gündem oluşuyor ...

A+A-

Potada Medical Park Şoku

Beko Basketbol Ligi'ndeki ilk sezonunu alt sıralarda tamamlayan Medical Park Trabzonspor Basketbol Takımı'nda sponsor şoku yaşanıyor. Medical Park'ın ani bir kararla sponsor desteğini çekme yönünde karar alması üzerine büyük bir sıkıntıya düşen Trabzonspor Basketbol Takımı'nda Başkan Sadri Şener'in yeni arayışlar içerisine girdiği öğrenildi.

Avni Aker'de Son Buluşma

Trabzonspor hafta sonu İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile yapacağı maçla bu sezon son kez Avni Aker Stadyumu'nda seyircisinin karşısına çıkacak. Taraftarlar, bu maç için statta fraklı bir şölen hazırlığı yapmaya başladılar. Genel Sekreter Hasan Yener, taraftarlarının zorlu maçta kendilerini yalnız bırakmayacağına inandıklarını belirterek, "Avni Aker'deki son maçımız tam bir şölen havasında geçecek" dedi. ,

Onur'un Ameliyat Yarası Dikkat Çekiyor

Yaşadığı sakatlık nedeniyle sezonu kapatan ve ABD'de ameliyat olduktan sonra yaklaşık 2. 5 ay tedavi gören kaleci Onur'un, Trabzon'a gelmesi takım arkadaşlarını memnun etti. Tüm futbolcuların Onur'la yakından ilgilenirken futbolcunun ayağındaki ameliyat yarası ise oldukça dikkat çekti. Onur'un kalan iki haftada takımdan ayrı olarak çalışacağı ve ayağını güçlendireceği bildirildi.