1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. FIRTINA’YA DOĞRU BiR ADIM DAHA!
FIRTINA’YA DOĞRU BiR ADIM DAHA!

FIRTINA’YA DOĞRU BiR ADIM DAHA!

Trabzonspor'un sezon başında transfer girişiminde bulunduğu ancak renklerine bağlayamadığı Barrios’ta yeni gelişmeler yaşanıyor. Barrios'un Spartak Moskova’da mutlu olmadığının öğrenilmesi yönetimi harekete geçirdi.

A+A-

Gelecek sezonun transfer çalışmalarına başlayan Trabzonspor’da forvet arayışları da tüm hızıyla sürüyor. Teknik sorumlu Hami Mandıralı, golcü transferi konusunda yönetime baskı yapıyor. Mandıralı’dan gelen rapor doğrultusunda harekete geçen Bordo-Mavili kurmaylar tanıdık bir ismi gündeme aldı. Fırtına’nın sezon başında çok istediği ancak Spartak Moskova’ya kaptırdığı Lucas Barrios’un Rusya’da mutlu olmadığını bildirmesi yönetimi harekete geçirdi.

MANDIRALI DA ONAY VERDİ

Spartak Moskova’da teknik direktör Dmitri Popov ile yıldızı bir türlü barışmayan Paraguaylı forvetin, Trabzon’a menajerler aracılığıyla haber gönderdiği öğrenildi. Bordo- Mavili kurmayların, parasal konularda anlaşma sağlanması halinde transferi noktalamayı hedeflediği belirtildi. Hami Mandıralı’nın da oyuncuya onay verdiği ve yönetimin Barrios için kesenin ağzını açacağı bildirildi.