1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. FİSKOBİRLİK’İN ŞAİBELİ SATIŞINDA ‘DANIŞMAN’ İDDİASI!
FİSKOBİRLİK’İN ŞAİBELİ SATIŞINDA  ‘DANIŞMAN’  İDDİASI!

FİSKOBİRLİK’İN ŞAİBELİ SATIŞINDA ‘DANIŞMAN’ İDDİASI!

İşte detaylar...

A+A-

Trabzonhaber-Haber Servisi-----Türkiye ve devletin zirvesi  Dünya üzerindeki hainlerle mücadele veriyor. Özellikle Cumhurbaşkanı Erdoğan yedi düvelle mücadele verirken, birileri şahsi çıkarları için mi koşuşturuyor!

Fiskobirlik’in telefonla sattığı iddia edilen ve ilk kez Trabzonhaber sitemizin gündeme taşıdığı arsa satışı  ile ilgili  yeni  iddialar geliyor. Bilindiği gibi Fiskobirlik’in Trabzon’un Sürmene ilçesinde değeri yaklaşık olarak  15 milyon lira olan  kendisine ait bir arsayı, telefon üzerinden yapılan pazarlık   sonucu  3 milyon lira bedelle  birilerine peşkeş çektiği iddia edilmişti. Trabzonhaber olarak yaptığımız araştırmada söz konusu arsanın değerinin yaklaşık 5’te biri  ücretle satıldığı ve bu satışı Giresun’da ki merkezi yönetimin gerçekleştirdiği, Trabzon bölge müdürlüğünün bu satıştan haberdar olmadığı ortaya çıktı.

İddiaya göre  söz konusu arsa  iktidar partisine ait önemli bir siyasetçinin  danışmanlığını yapan bir kişi vasıtasıyla,  aynı danışmanın eniştesine yapıldı.  Sürmene ilçesi bu iddialarla sarsılırken, siyasetin bu konuda bir adım atıp  atmayacağı  merakla bekleniyor.

İşte Sürmene ilçesinin merkezinde yer alan o arsanın krokisi…