1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Futbol kariyerim annem yüzünden bitti
Futbol kariyerim annem yüzünden bitti

Futbol kariyerim annem yüzünden bitti

Aşkın Nur Yengi, “İpek Tuzcuoğlu ile Yüzleşme” programına konuk oldu. Çocukken futbol oynamaya çok sevdiğini söyleyen şarkıcı, bu tutkusunun annesi tarafından nasıl engellediğini anlattı

A+A-

 İPEK Tuzcuoğlu’nun sunumuyla Cine5’te ekrana gelen “Yüzleşme” adlı sohbet programına Aşkın Nur Yengi konuk oldu. Programda çocukluk günlerini anlatan şarkıcı, “İnanılmaz enerjik bir çocuktum. Küçük yaşlarda biraz erkek çocuğu gibi yaşadım, bebekle oynamayı seven bir çocuk olmadım. Futbol oynamaya bayılırdım” diye konuştu. Futbol kariyerinin annesi yüzünden başlamadan bittiğini itiraf eden Yengi çocukluk anısını “Futbol hayatım annemin yüzünden bitti. Mahalle arası bir maç vardı. Hepsi erkekti maalesef, bir kız futbolcu bendim. Eğildim bacağımın arasından topla beraber annemi gördüm arka taraftan. Topa vurdum çünkü biliyorum bir felaket geliyor. Yaklaştı benim attığım top kalenin kenarındaki taşa vurup çıktı, ama annem öyle bir tokat attı ki ‘Bu kadar adamın arasında bir kız çocuğu senin ne işin var’ diye. Çok ağırıma gitti. Gerçekten bir daha hiç topa değmedi ayağım” diyerek paylaştı.


DİŞLİ OLAMADIM

Hayatında hırsları olmadığını belirten şarkıcı, “Biraz hırslı olsaydım çok daha iyi olabilirdim. Eksik bir taraf ama ben pozitif yüzleşmeyi seviyorum. Çok dişli olamadım. Sadece şarkımı iyi söylemek, işimi iyi yapmak isterim.” dedi.