1. HABERLER

  2. SPOR

  3. G.Birliği başkanına kendi taraftarından tokat!
G.Birliği başkanına kendi taraftarından tokat!

G.Birliği başkanına kendi taraftarından tokat!

CAVCAV’dan utanıyoruz…

A+A-

 Her fırsatta, Futbol Federasyonu’nun aldığı kararları savunan, Fenerbahçe’nin küme düşülmesinin Türk futbolu için ağır bir yara olacağı görüşünü savunan G.Birliği Başkanı İlhan Cavcav’ın Trabzonspor’a da laf atması bardağı taşırdı.


G.Saray ve Trabzonspor’un kulüpler Birligi’nden ihracını gündeme getiren Cavcav, haddini aşarak, “Trabzonspor’u eleştirileri sürdürüp, “Anadolu'nin simgesi olan bir kulübümüzün başkanı ve yöneticisi, 'kupamız da kupamız' diye tutturdular' diye konuştu.


Cacvav’ın şike sürecindeki tavırları, Gençlerbirliği taraftarlarını da adeta isyan ettirdi. Gençlerbirliği taraftar gruplarından Alkaralar, kendi sitesinden bir açıklama yaparken, "İlhan Cavcav gibi bir başkanımız olduğu için utanıyoruz. Tek eğlencemiz yeşil sahada oynanan futboldu bizim. Onu da elimizden aldılar, yerine senaryosunu yazdıkları bir tiyatro koydular. Gençlerbirliğimiz’in 33 yıllık başkanı bu onursuzlukların altına imzasını atıverdi. Bu pisliğe sessiz kalanları, yapılanları temize çıkarmayı kendine görev bilen onursuzları lanetliyoruz” diyerek Cavcav’a tepkilerini dile getirdiler.