1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. G.Saray'dan Trabzon'a! "İkna edin"
G.Saray'dan Trabzon'a! "İkna edin"

G.Saray'dan Trabzon'a! "İkna edin"

Bordo-Mavili ekip bir bomba daha patlatmaya çok yaklaştı. Uğur Demirok ve Hakan Arıkan’a Trabzon’a getirip imza attıran Trabzonspor, son olarak Galatasaray’da gözden çıkartılan Yekta Kurtuluş’u istiyor.

A+A-

Sezon başında da Karadeniz temsilcisinin gündemine giren 29 yaşındaki futbolcu için pazarlıklar bu kez daha olumlu geçiyor. Sarı-Kırmızılılar’da Hamza Hamzaoğlu’nun gelecek planlamısında yer almayan Yekta için, Trabzonsporlu kurmaylar resmi teklifini yaptı. Galatasaraylı idarecilerin ise, “Biz Yekta’yı göndermeye hazırız. Yeter ki futbolcuyla anlaşın. Gerekirse sezon sonuna kadar kiralarız. Futbolcuyla anlaştığınız zaman imzalar atılır” yanıtını verdiği öğrenildi.

Yanal, kiralamaya sıcak bakıyor

Yabancı sınırının önümüzdeki sezondan itibaren kalkacak olmasının ardından Ersun Yanal, gözünü dış piyasaya çevirmişti. Yanal, bu transferin kiralık formülüyle çözülmesine sıcak bakıyor. Bu arada Olcan Adın’ın transferinden dolayı Sarı-Kırmızılı kulüpten alacağı bulunan Trabzonspor Yönetimi’nin, bu paradan bir miktar düşerek Yekta’yı bitirmek için çaba harcadığı da gelen haberler arasında.