1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. G.Saray'dan Trabzon'u çıldırtacak sözler!
G.Saray'dan Trabzon'u çıldırtacak sözler!

G.Saray'dan Trabzon'u çıldırtacak sözler!

Sarı-kırmızılı camiadan yanıt gecikmedi...

A+A-

Sadri Şener'in Galatasaray'a yaptığı Alex göndermesine sarı-kırmızılı camiadan yanıt gecikmedi.Trabzonspor Başkanı Sadri Şener'in Galatasaray'a yaptığı Alex göndermesine sarı-kırmızılı camiadan yanıt gecikmedi. Bordo mavili başkanın, "Rakibin zaaflarından yararlanmayız. Alex'i G.Saray alsın" sözlerine Adnan Öztürk, "Önce Trabzon alacak. Biz ondan sonra Trabzon'dan bedavaya alacağız" dedi.

 

Sadri Şener'in Galatasaray'a attığı Alex taşına sarı kırmızılılardan yanıt geldi. Bordo mavili kulübün başkanı Şener'in "Biz rakiplerimizin zaaflarından yararlanıp kural dışı hareket etmeyiz. Alex'i Galatasaray alsın" sözlerine Başkan Yardımcısı Adnan Öztürk ilginç bir cevap verdi.     

 


''GALATASARAY KURAL DIŞI BİRŞEY YAPMAZ''

Sadri Şener'in çok dürüst bir başkan olduğunu anlatarak başlayan Öztürk, "Sadri Başkan tanıdığım en sempatik ve dürüst başkanlardan biri. Hayati konularla çok meşgul. Kendisine karşı çok büyük sevgim ve saygım var... Ancak başkanın bu sözlerine yanıt vermeden olmaz. Galatasaray kural dışı bir şey yapmaz, yapamaz. Madem Sadri Başkan öyle söylemiş biz de bir latife ile cevap verelim. Bizim sistemimize göre oyuncuyu önce Trabzonspor alacak. Biz ondan sonra Trabzon'dan bedavaya alacağız" dedi.