1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Galatasaray'da flaş karar!
Galatasaray'da flaş karar!

Galatasaray'da flaş karar!

Neşteri vuruyorlar…

A+A-

 Sarı kırmızılı takımda kötü gidişin faturaları kesilmeye başlayacak. Neşter vurulacak isimler arasında Burak Yılmaz da var.

Spor Toto Süper Ligin ilk yarısını lider Beşiktaş’ın 11 puan ve ikinci Fenerbahçe'nin 10 puan gerisinde tamamlayan Galatasaray’da devre arasında büyük operasyon var. Dün toplanan yönetim kurulu, yaptığı toplantıda radikal kararlar aldı. Yönetimin hışmına ilk uğrayan isim Burak Yılmaz olacak. Yönetim, ‘Kral’ı ara transfer döneminde satmayı kafasına koydu. Burak Yılmaz’ın yanı sıra 3 oyuncuyla daha yollar ayrılacak. Denizli’nin verdiği rapor doğrultusunda Hamit Altıntop, Jem Paul karacan ve Jose Rodriguez’in de sözleşmeleri fesh edilecek.

Yönetimin, bunlarla da sınırlı kalmayacak. Oyuncularla yapılacak görüşmelerde, herkesten yıllık ücretinde indirime gidilmesi istenecek. Buna yanaşmayan kim olursa olsun gözünün yaşına bakılmayacak. Radikal kararlardan kulüp çalışanları da nasibini alacak. Özellikle altyapılarda görev yapan ve sayısal anlamda gereksiz olduğu düşünülen antrenör ve yardımcıların bazılarıyla da yola devam edilmeyecek. Alınan bu kararların en kısa sürede hayata geçirilmesi bekleniyor.