1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. GALİBİYETE UZANAN TARAF OLACAĞIZ!
GALİBİYETE UZANAN TARAF OLACAĞIZ!

GALİBİYETE UZANAN TARAF OLACAĞIZ!

Trabzonspor Teknik Direktörü Akçay, kazanmak için tüm güçlerini ortaya koyacaklarını dile getirdi. Rakibin dinamik bir yapıya olduğuna vurgu yapan Akçay, biz üç puanı onlardan daha fazla isteyip İstanbul'dan galibiyetle ayrılacağız dedi.

A+A-

Kasımpaşa ile kritik bir maça çıkacaklarını ifade eden Trabzonspor Teknik Direktörü Mustafa Akçay, kazanmak için tüm güçlerini ortaya koyacaklarını açıkladı. Nasıl bir rakibe karşı mücadele edeceklerini iyi bildiklerini belirten deneyimli teknik adam, "Kasımpaşa bu ligin önemli dinamiklerinden biri. İyi bir teknik adama ve oyunculara sahip. Ancak bu, maçı kazanamayacağımız anlamına gelmez. Üç puanı rakibimizden daha çok isteyerek, futbol adına doğruları ortaya koyarak 90 dakikanın sonunda galibiyete uzanan taraf olacağız" diye konuştu.

İstanbul’dan mutlu döneceklerine inandıklarını kaydeden Akçay, şöyle devam etti: "İstanbul’da oynadığımız iki maçta arzu ettiğimiz sonucu elde edememiştik. Bu durumu tersine çevirme vaktidir. Kasımpaşa maçıyla galibiyet serisine start vererek üst sıralarda kalmak amacındayız. Bunu başaracak güçte ve kalitede bir ekibiz." Akçay, Kasımpaşa karşısında Legia Varşova maçındaki performanslarının daha da üstüne çıkmaları gerektiğini sözlerine ekledi.