1. HABERLER

  2. KARADENİZ HABERLERİ

  3. Geldi’den Yomra Belediyesi’ne ziyaret
Geldi’den Yomra Belediyesi’ne ziyaret

Geldi’den Yomra Belediyesi’ne ziyaret

Geldi’den Yomra Belediyesi’ne ziyaret

A+A-

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, Giresun eski Milletvekili Mehmet Geldi, Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu’nu makamında ziyaret etti. 

 

SORUMLULUK BÖLGELERİMİZİ ZİYARET EDİYORUZ

 

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, Giresun eski Milletvekili Mehmet Geldi, Trabzon İl Başkan Yardımcısı İrfan Çelik ile birlikte Yomra Belediyesi’ni ziyaret ederek, Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu ile bir araya geldi. Ziyarete meclis üyeleri Hasan Dilaveroğlu, Avni Adanur, Zeki Şahin, ilçe başkanı Mustafa Pehlivan ve yerel yönetimler başkanı Hasan Albayrak da katıldı. 5. Bölge Koordinatörü Geldi ziyarette yaptığı açıklamada; " Sorumluluk bölgemizdeki İl ve ilçe belediyelerimizi yerinde ziyaret ediyoruz. Trabzon’da daha önceki aylarda ziyaretlerimiz yapmıştık. Başkanımız il dışında olduğu için daha önce bir araya gelememiştik. Bizim amacımız belediyelerimizin hizmet alanlarını görmek ne gibi problemlerle karşılaşıldığını görmek ve çözümler noktasında istişareler yapıp daha sağlıklı işler yapılmasını sağlamak amacıyla belediyelerimize ziyaret programları düzenliyoruz” dedi.

 

13 YILDIR HİZMETLERİMİZ İNSAN ODAKLI

 

Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu ise Geldi ve Çelik’e ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederek, “Yomra Belediyesi olarak önceliğimiz insan odaklı hizmetler üretmek. Çok şükür bunu da yaklaşık 13 yıldır yapıyoruz. Yaptığımız planlamalar sonrasında gelecek için mega projelerimiz var. Büyükşehir meclisine sunduğumuz 200 dönümlük sahil dolgu projemiz var. Önceki ay belediye meclisimizde kararını aldığımız Kent Meydanı projemiz var. Kentsel dönüşümde son aşamaya geldik. Asfaltlamada ve betonlamada çalışmalarımız tam gaz devam ediyor. Yomra İlçemiz için İl Başkanımız, İlçe Başkanımız ve teşkilatımızla birlikte elbirliği ve işbirliği içerisinde çalışmalarımızı en iyi şekilde yerine getirme gayreti içerisindeyiz” diye konuştu. Başkan Sağıroğlu ziyaretin ardından Geldi’ye isminin yazılı olduğu 61 numaralı Yomraspor forması hediye etti.