1. HABERLER

  2. KARADENİZ HABERLERİ

  3. Geleceğimiz emin ellerde
Geleceğimiz emin ellerde

Geleceğimiz emin ellerde

Ak Parti Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Sinan Göktaş Ortahisar Belediye Başkanı Av. Ahmet Metin Genç'i makamında ziyaret etti.

A+A-

Ziyaretlerinden ötürü Sinan Göktaş ve beraberindekilere teşekkürlerini ileten Başkan Genç," AK Parti ilk günden bu yana Türk siyasetinde gençlere en çok yer veren, değer veren ve onları bünyesine katan siyasi parti olmuştur." dedi.

AK PARTİ ŞEMSİYESİ ALTINDA BİRLEŞECEĞİZ

Başkan Genç ile bir süre görüşen Göktaş gençlik kollarının AK Parti'nin bel kemiğini oluşturduğunu söyledi. Yeni insanlara ulaşılıp onların AK Parti'ye kazandırılması konusunda Gençlik Kolları'nın çok büyük gayretler gösterdiğini belirten Göktaş, "AK Parti, her zaman gençlerin dinamizminden yararlanmıştır. Türkiye'de genç nüfus oranı epeyce yüksek.  Gençlik Kolları olarak bu gençlerle temas kurup onları AK Parti'ye kazandırmak ve onlara AK Parti davasını anlatmak partimizin geleceği açısından büyük önem taşıyor. Gençlik Kollarımız kültür-sanat ve sosyal alanlarda çalışmalarıyla adından söz ettiriyor. Mümkün olduğunca her kesinden insana ulaşarak daha çok vatandaşımızı AK Parti şemsiyesi altında toplamaya  çalışıyoruz." dedi.

GENÇLERİ, SİYASETE KAZANDIRDIK

Gençleri siyasete kazandırma konusunda AK Parti'nin Türkiye'deki önyargıları kırıp, yerleşik algıları değiştirdiğine dikkat çeken Başkan Genç, "AK Parti çeşitli nedenlerle siyasetten soğumuş ya da bir şekilde uzak durmuş gençleri tekrardan siyasete kazandırdı. Onların üretkenliğinden ve yenilikçiliğinden istifade ederek adete bütün siyasi partilere örnek oldu. Şu an itibarıyla bile en genç milletvekilleri AK Parti bünyesinde bulunmaktadır. Siyasete kazandırdığımız bu gençlerimiz ilerleyen yıllarda deneyim ve birikimleriyle beraber ülkemizin geleceğine yön verecektir. Rahatlıkla söyleyebilirim ki AK Parti bu yönden emin ellerdedir ve hiçbir gelecek endişesi taşımamaktadır." diye konuştu. Görüşmenin ardından Başkan Genç,Sinan Göktaş'a plaket takdim etti.