1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. GELECEĞİMİZ İÇİN DEVRİM ŞART
GELECEĞİMİZ İÇİN DEVRİM ŞART

GELECEĞİMİZ İÇİN DEVRİM ŞART

Muharrem Usta’nın yönetimdeki sağ kolu olan Celil Hekimoğlu açıklamalarda bulundu. Trabzonspor'un geleceğini değiştirmek için devrim yapılmasının şart olduğunu vurguladı. Göreve geldiklerinde ilk olarak mali sıkıntıları çözmeyi amaçladıklarını söyledi.

A+A-

BUGÜN VE GELECEK PLANLAMASI

Trabzonspor’da başkan adayı Muharrem Usta’nın yönetimdeki sağ kolu olan Celil Hekimoğlu, göreve geldiklerinde ilk olarak acil ekonomik sıkıntıyı çözmeyi amaçladıklarını ifade ederek, “ilk 1 ayda 50 milyon, 3 aylık bölümde ise 80 milyon ödeme var. Biz bunun çalışmalarını aylar öncesinden başkan ve ekibimiz ile birlikte yaptık. Önce acil sıkıntıyı çözdükten sonra gelecekte böyle sıkıntılar yaşamaması için Trabzonspor’a makro kaynaklar oluşturacağız. Bunu aşacak ekiple geliyoruz. Ekonomik çözümü yaparken, takımı asla büyük hedefinden geri çevirmeyi düşünmüyoruz” dedi.

ALT YAPI DA DEVRİM YAPILACAK

“Trabzonspor’a şampiyonluk hedefi yolunda güç katacak iyi bir kadro oluşturmayı amaçlıyoruz. Çünkü zor günlerden sonra artık taraftarımız mutlu günler yaşamalı” diyen Hekimoğlu, alt yapıda devrim yapacak projeleri içinde, “1461 Trabzon ve alt yapıyı birleştireceğiz ve tek elden bir yapı ile yönetimi sağlayacağız. Bizim geleceğimizi orada. 1461 de bizim mücevherimiz ve 1.Lig de kalıp A takıma yeni yetenekler kazandırmaya devam edecek. Ayrıca bu takımı kuran, bu projeyi düşünen, uygulayan ve takım bugünlere getirenlere de teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki süreçte 1461 Trabzon takımının yönetimi ve teknik ekibi Trabzonspor yönetimi ve teknik ekibi ile birlikte olup omuz omuza yürüyecektir” dedi.

BASKETBOL AVRUPA’YA ÇIKACAK

Hakimoğlu, Trabzonspor gibi büyük bir kulübün amatör branşlarının atıl durumda olmasının büyük bir handikap olduğunun da altını çizerken, “Öncelikli olarak Basketbol takımı, 1. Lig’e çıkacak ve Avrupa Kupaları’nda mücadele eden bir ekip olacak. Bayan Voleybol Takımı kurulacak ve 1. Lig’de olacak. Bunu, İdmanocağı Bayan Voleybol Takımı’nı destekleyerek yapacağız. Ayrıca her branşta olduğu gibi boksta da ön plana çıkan boksörlerimizi artık Fenerbahçe’nin almasına izin vermeyeceğiz. Güçlü bir boks ekibi ile her platformda ses getireceğiz. Diğer amatör branşlara da gözümüz gibi bakıp yücelteceğiz” diye konuştu.