1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Gerilim tırmanıyor!
Gerilim tırmanıyor!

Gerilim tırmanıyor!

Bu sözler kavgada söylenmez... Bölükbaşı hem Ozan Tufan’a hem de Şenol Güneş’e verdi veriştirdi…

A+A-

 Bursaspor Başkanı Bölükbaşı, Ozan Tufan transferi ile ilgili NTV Spor’da Spor Servisi programına bağlandı. Fuat Akdağ ve Mehmet Demirkol’un konu ile ilgili sorularını yanıtlayan Bölükbaşını’nın bu açıklamaları çok konuşulacak cinsten…

Bölükbaşı’nın sözleri şöyle;

“BU İŞ İYİCE UZADI…”

“Ozan gitmek istediğini ifade etti. En son dün görüştük yine aynı isteklerini yineledi. Yönetim kurulu olarak artık bir karar vereceğiz. Bu iş oldukça uzadı.İyileştirmeyle ilgili teklif oldu.Hem ailesiyle hem kendisiyle konuştuk. Her şeyin bir zamanı var. Bizim kadromuzda başka genç oyuncular da var. İyileştirme yapacağımızı ifade etmiştik.

En azından 1 yıl daha kalıp iyi işler yapacağına inanıyordum ama maalesef en iyi futbolu biz oynadığımız için futbolcularımıza önemli teklifler oldu. Sonuçta herkesin hayali var. Bu güzel bir nokta ama bizim hayalimiz de Bursaspor’un kupalar kaldırması. Biz Enes Ünal’ı Manchester’a verdik. 16 yaşından beri isteniyordu. O kulüp olduğu için güle oynaya gönderdik.

Bu aşamadan sonra para konusunda bir şey konuşuyorum. Bana yapılan bir haksızlık var. Sürekli yüksek fiyat istediğimi yazdılar. Bu süreç bana göre bitti.

“OZAN BEŞİKTAŞ’A YAKIN DİYE BİR ŞEY YOK”

Bizim için para bundan sonra önemli değil Ayrılmak istediklerini zaten beyan ettiler. Benim açımdan Ozan’ın Beşiktaş’a gitmesi, yakınlığı gibi bir durum yok. Üç büyük takımdan biri de olmayabilir

Kazanmak istediğimizi söyledik ancak babasının ve manejerinin Bursaspor’da oynamak istemediğini söylemesinin ardından bugün yönetim kurulu ve hocamla görüşeceğim. Altyapıya gönderme ihtimalimiz de var.

Süper Kupa maçından sonra hocamız çocukların aklını karıştırıyor diye söyledim. Basında da haberler çıktı. Daha öncesi de var bu işin. İsim vermek istemiyorum, başka oyuncular da var böyle. Şenol hocayla bire sene çalıştım. O bir sene içerisinde birbirimize karşı toleraslarımız oldu. Giderken de Allah yolunu açık etsin dedim. Devam etmeyeceğimiz konusunda çok zaman oldu konuşmak için ve bitti.

ŞENOL GÜNEŞ İÇİN AĞIR SÖZLER: “ADAMLIKTAN BAHSEDİYORSUNUZ…”

Bir hoca her yerde konuşmayacak. Bizde de çok konuştu. İstanbul takımlarına, Milli Takım’a salladı. Ne değişti de şimdi bize sallıyor. O zaman Ozan, Serdar, Volkan olayı 1 senedir devam ediyor. Madem bu mesajları veriyorsunuz, akil adamsınız. Neden bununla ilgili şeyler konuşuyorsunuz. Ondan sonra adamlıktan bahsediyorsunuz. Maden İstanbul’un havası pis, nefes alamıyorsunuz. Ne oldu da başladınız? Demek ki Uludağ’ın havası beyefendinin zihnini açmış. Eğer Türk futboluna mesajlar verecekseniz, gidersiniz panellerde konuşursunuz. ”