1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Giderayak bombaladı
Giderayak bombaladı

Giderayak bombaladı

Trabzonspor Yönetim Kurulu üyeliğinden istifa eden Çakıroğlu bugün bir basın toplantısı düzenledi.

A+A-

Sebahattin Çakıroğlu "Trabzonspor'un yıpratılmasına benim gönlüm razı olmuyor. Bugün içinde doğru olanı yapmak adına Yönetim kulru üyeliğimden istifa ediyorum. Dün olduğu gibi bugün ve yarında görev ve hizmetlerime devam edeceğim" dedi.

Çakıroğlu sözlerine söyle devam etti;

Ben Trabzonspor'a zarar verdiğimi düşünüyorum. Ben daha önce istifa edecektim ama bekledim. Trabzonspor yeni hocasıyla iyi bir ivme kazandı. İnşallah başarılı olurlar. Trabzonspor'a zarar vermemek için bu günü bekledim.

Mali sorunlar Trabzonspor'un kitapçığında yer alıyordu bende oradan öğrendim. Bu konuda söyleyecek bir şeyim yok. Şuanda Trabzonspor'un bir tek ihtiyacı var. Trabzonspor'un ne paralı başkana nede başka bir şeye ihtiyacı yok. Sadece birlik ve beraberliğe ihtiyacı var.

Neden bıraktığımın gerekçelerini mütemadiyen anlattım. Bazı insanlarda kol kırılır yen içinde kalır diyerek neden açıklama yaptığımı sordu. Bir yerde sesinizi yükseltemiyorsanız, hakkınızı savunamıyorsanız olmaz.

Beni kimse bir şeye zorlayamaz. Sadece şuanda istifa etmemin yegane amacı bir kavgaya sebebiyet vermemektir. Böyle bir ortam oluşacaktı. Bu ortamın oluşmasını engellemek için istifa ettim.

Trabzonspor hepimizin üst kimliğidir. Türkiye'nin en büyük alt yapısınıda kümeye gönderdik. Sebahatin çakıroğlu'na şu görevi verdik yapmadı desinler. Bende buradayım sizde buradasınız. Biz Trabzonspor'a gelmiş geçmiş en büyük zararı veren ekibiz. Onunla yola çıktığım için pişmanım.