1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Giresunspor'da Alanyaspor maçı hazırlıkları
Giresunspor'da Alanyaspor maçı hazırlıkları

Giresunspor'da Alanyaspor maçı hazırlıkları

Giresunspor Teknik Direktörü Erkan Sözeri, "Osmanlıspor maçında olduğu gibi bundan sonra ruhsuz bir takım izlettirmeyeceğiz" dedi.

A+A-

PTT 1. Lig ekiplerinden Giresunspor, 4-0 farklı mağlup olduğu Osmanlıspor maçının ardından bugün yaptığı idmanla Alanyaspor maçı hazırlıklarına başladı.

İdman öncesi gazetecilerinin sorularını yanıtlayan Giresunspor teknik direktörü Erkan Sözeri “Bizim bu camiaya bu taraftara bu formaya layıkıyla mücadele etmek gibi bir zorunluğumuz var. Osmanlı maçına kadar bunu yerine getirdik. Osmanlıspor maçında bunu yerine getiremedik, bundan sonra böyle bir oyun bu takımdan göremeyeceksiniz. Böyle kimliksiz, futbol karakteri ortaya koymayan bir Giresunspor olmayacak. Bütün önlemlerimi alacağım,mücadelesini ortaya koymayan futbolcununda biletini bizzat ben keseceğim. Biz bir mağlubiyette yıkılacak demoralize olacak bir takım değiliz" dedi.

Çok eleştirilen kaptan Ergün'e sahip çıkan Sözeri "Osmanlıspor maçında tek başına mücadele edendir, ona çok teşekkür ederim. Ankara'ya gelen 1000 kişi civarında olan taraftara cok teşekkür ederim maçtan sonra takımı cağırdılar, ne kadar büyük bir topluluk olduklarını yine bize gösterdiler. Onlara böyle bir futbol, ruhsuz bir takım izlettirmeyeceğiz. Giresunspor’da iç saha mağlubiyetlerinde verilen para cezasının oyuncularımla görüştüm. Bu maç için de teknik ekibe ve oyunculara para cezası verilmesini, başkana ve yönetim kuruluna ileteceğim” diye konuştu.