1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Gittiğin yol yol değil!
Gittiğin yol yol değil!

Gittiğin yol yol değil!

Trabzonspor’un Kasımpaşa maçında ortaya koyduğu futbol Halilhodzic’i hedef tahtasına oturttu.

A+A-

Trabzonspor’un Kasımpaşa maçında ortaya koyduğu futbol Vahid Halilhodzic’i hedef tahtasına oturttu. Ligin ilk 4 maçında alınan beraberliklerden ziyade Bordo-Mavili ekibin sergilediği futbol eleştirileri beraberinde getirdi. ‘Zamana ihtiyacımız var. Sabırlı olmalıyız’ naraları atarak taraftarların gözünü boyayan Boşnak teknik adamın yönetiminde takımın sergilediği futbol hayal kırıklığından başka bir şey yaratmadı.

‘Oyunu kendi alanında kabul et, kontraatakla sonuca git’ mantığıyla Cezayir milli takımındaki modeli Trabzonspor’a aşılamaya çalışan Vahid Halilhodzic’in bu hamlesi ters tepti. Bordo-Mavili ekibi sıradan bir takım kimliğine büründürerek Kasımpaşa maçında mahkum bir futbol oynatan boşnak teknik adam büyük tepki topladı.

Her teknik adamın takımında görmek istediği oyuncuları Trabzonspor yönetimine aldıran Vahid Halilhodzic’in cesur futbolu benimsemek yerine takımını korkakça oynatmasının bedeli ağır oldu. Bordo-Mavililer ilk 4 maçta 8 puan kaybederek hem gelecek için karamsar bir tablo çizdi hem de zirvenin uzağında kaldı.