1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Gökhan Gönül Futbolu Bıraktı mı?
Gökhan Gönül Futbolu Bıraktı mı?

Gökhan Gönül Futbolu Bıraktı mı?

Fenerbahçe de Gökhan Gönül’e yeterince forma şansı verilmemesi ...

A+A-

 Fenerbahçe’nin başarılı milli futbolcusu Gökhan Pereira’dan yeterince fazla forma şansı bulamıyor. Bu durum sosyal medyada  büyük yorumlara sebep oldu. Fenerbahçe’nin eski teknik direktörü ve futbol proğram yorumcusu Rıdva Fenerbahçe de Gökhan Gönül’e  yeterince forma şansı verilmemesi  n Dilmen, ‘Teknik direktör Vitor Pereira, Gökhan Gönül’ü bir an önce kazanmalı. Şener, deparlı bir oyuncu olduğu için çok yoruluyor’ derken taraftarlar da sosyal medya üzerinden ilginç yorumlarda bulundu.

Sosyal medyada yapılan yorumlar   şöyle;

- Hoca tanımıyor olabilir ! Gökhan Gönül'ü bir anlatın izletin de rotasyona girsin artık.

- Dün akşam moral bozukluğundan bir şey yazmadım, kötü konuşmak istemiyordum. Sadece Gökhan, diyorum başka da demiyorum.

- Mili Takım arasında Diego, Josef neden nasıl sakatlandı soran yok. Gökhan Gönül futbolu mu bıraktı soran yok...

- Abi dön artık ya uyandır şu Pereira'yı.

- Tekrar ediyorum "Gökhan Gönül, Caner Erkin ve Mehmet Topal üçlüsünün oynamadığı bir Fenerbahçe’den beklenti içine girmeyin.

- Bu takımın tartışmasız sağ bekidir kardeşim. 11'i tahtaya yazarken kaleciden Van Persie'den bile önce yazılacak kişidir.

- 5 dakika bile zaman verilmez mi, Şener artık tribüne ortalamaya başladı.

- Kolay gol yiyip, zor gol atıyoruz. Alper bugün oynatılması gerektiğini gösterdi. Gökhan Gönül sakatlıktan çıkalı kaç hafta oldu?

- Gökhan Gönül sakatlıktan yeni mi çıktı yoksa Şener'in yedeği mi artık?

- Gökhan Gönül bu takımın hem defansı hem orta sahası hem forvetidir. Bizim hocanın futbolcu kazanma derdi yok, sadece harcar.