1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. GÖZ DİKMEYEN YOK!
GÖZ DİKMEYEN YOK!

GÖZ DİKMEYEN YOK!

Trabzonspor takım kaptanı Tolga Zengin'in sakatlanmasının ardından görevi devralan Onur Kıvrak...

A+A-

Trabzonspor takım kaptanı Tolga Zengin'in sakatlanmasının ardından görevi devralan Onur Kıvrak, ilk yarıda iyi bir başarı sergileyerek tüm gözleri üzerine çekti. Liverpool’unda 26 yaşındaki file bekçisi için menajerleri yokladığı kaydedildi.

Bu sezon takım savunması konusunda bir takım sıkıntılar yaşayan Trabzonspor’da, kaledeki performansıyla bu sıkıntıları unutturan bir isim vardı ilk yarıda.

Bahsettiğimiz isim, Bordo-Mavili ekibin başarılı kalecisi Onur Kıvrak’tan başkası değil... Tecrübeli file bekçisi Tolga Zengin’in sakatlanmasının ardından kaleyi devralan 26 yaşındaki eldiven, Süper Lig’de sergilediği performansla dikkat çekmiş, özellikle Türkiye Kupası’nda oynanan Eskişehirspor maçında müthiş kurtarışlarla alkışı hak etmişti.

İşte bu performansı görmezden gelmeyen İngiliz devi Liverpool’un temsilcileri, Onur’u Ada’ya götürmeye kararlı gözüküyor.

7.5 MİLYON EURO’YA SERBEST

Başarılı kaleciyi 2. yarının son haftasında oynanan G.Saray maçında izleyen Liverpool yetkililerinin, Onur’u daha önceden de takip ettikleri ve menajerleri aracılığıyla kendisiyle ilgilendiklerini ifade ettikleri öğrenildi.

Trabzonspor ile 2016’ya kadar sözleşmesi bulunan 26 yaşındaki file bekçisinin kontratında ‘7.5 milyon Euro’ya serbest kalabilir’ gibi bir maddenin yer alması, Bordo-Mavili yönetimi önlem almaya yönlendirdi.

Onur, 2 sezon önceki talihsiz sakatlığı öncesi de bir başka İngiliz devi Manchester United’ın gündeminde yer alıyordu.