1. HABERLER

  2. KARADENİZ HABERLERİ

  3. Gözde mekan: Nezih Bahçe
Gözde mekan: Nezih Bahçe

Gözde mekan: Nezih Bahçe

Kızılcık'tan tam not.

A+A-

Trabzon herkesin damak tadına hitap eden bir restoranta kavuştu. Akçaabat Yıldızlı’da hizmete açılan Nezih Bahçe Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık, Trabzon Belediye Başkan Yardımcısı Gökhan Bali, Yıldızlı Belediye Başkanı Yahya Tarakçı, Şalpazarı Belediye Başkanı Fehmi Cengiz, SKG Müdürü Tahsin Haclı, Kültür ve Turizm Müdürü İsmail Kansız, Günebakış Gazetesi Sahibi Ali Öztürk ve çok sayıda davetlinin katılımı ile resmi açılışını yaptı.


İşyeri sahipleri Hakkı Yücel, Sabahattin Korkmaz, Nedim Cüreoğlu katılımcılara teşekkür ederek, “Müessesemiz,  Karadeniz yemeklerinin yanı sıra Güneydoğu’nun yemek kültürlerini bir arada sunmayı amaçlayan geniş kapsamlı yemek menümüzle hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Sağlıklı ve iyi beslenmeye önem veren bir anlayışla kebap, pide sevenleri şehrin gürültüsünden uzak, doğal bahçe ortamında gerçek tadında gönül rahatlığıyla misafirlerimizi de ağırlayabileceğiniz gözde bir tesis.


Her gün açık büfe kahvaltı, köfte balık,yöresel yemek, çocuk oyun parkı ve otopark ile doğal bahçe ortamında Nezih bir tesis Akçaabat Yıldızlı beldemize 10 kilometre uzaklıkta. Mutfağında mesleğinin ustalarının sunumları ile hijyenik bir ortamda sizlerle buluşmanın sevincini yaşıyoruz” dedi.