1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. GÖZLER TRANSFERE ÇEVRİLDİ…İŞTE PLAN…HAREKETE GEÇİLDİ…
GÖZLER TRANSFERE  ÇEVRİLDİ…İŞTE  PLAN…HAREKETE  GEÇİLDİ…

GÖZLER TRANSFERE ÇEVRİLDİ…İŞTE PLAN…HAREKETE GEÇİLDİ…

Trabzonspor ligin devere arasında kadrosuna katmak istediği oyuncular için bu sabah saatlaerinde yeniden düğmeye bastı...

A+A-

Trabzonspor ligin devere arasında kadrosuna katmak istediği oyuncular için bu sabah saatlaerinde yeniden düğmeye bastı. Yönetim Şenol güneşin istediği oyuncuların başında yer alan Alper Potuk için Eskişehirspor’a son teklifini sundu.

Buna göre Trabzonspor Eskişehirspor’a Alanzinho, Vitek, Henripe üçlüsünden ikisini alıp Alper’i vermesini ya da Alanzinho artı 2 milyon Euro karşılığında Alper’i renklerine katmak istediğini belirtti. Eskişehirspor ise Alper için 6 milyon Euro istemişti. Kırmızı siyahlı kulübün nasıl bir cevap vereceği merakla bekleniyor.

Trabzonspor Mersin İdman Yurdu takımının golcüsü Nobre için de temaslarını sürdürüyor. Mersinli yöneticilerin ise Trabzonspor ‘a ‘ Hocamız Giray Bulak’ın görüşlerini alalım size öyle cevap verelim ‘ dediği ileri sürülüyor.

Öte yandan Trabzonspor’un Brezilyalısı Henripenin G. Birliğine verilmesi büyük oranda netleşti gibi. Henripe dışında yönetim Vitek ve Cech’in de kulüp bulmalarını bekliyor.