1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. GÜLENCİLER YİNE TEHDİT EDİYOR!
GÜLENCİLER YİNE TEHDİT EDİYOR!

GÜLENCİLER YİNE TEHDİT EDİYOR!

Milli Güvenlik kitabına dahil edilmelerine ve her gün yaşanan tutuklamalara rağmen Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı tehdit etmeye devam ediyorlar.

A+A-

Paralel medya yazarı Tarık Toros, Menderes'e darbenin yıldönümünde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı idam ile tehdit etti. Romanya Devlet Başkanı sarayının önünde poz veren Tarık Toros, Facebook hesabından yaptığı paylaşımda "Kendim için yapmıyorum, benden sonrakilere kalacak" demiş. Rumence "Halkın evi" koymuş, o derece. Hakikaten öyle olmuş. Bitirmek üzereyken idam edilmiş"

27 MAYIS'IN YILDÖNÜMÜNDE SİNSİ İDAM BENZETMESİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Kendim için yapmıyorum, benden sonrakiler kalacak" ve "Halkın evi" şeklindeki açıklamaları üzerinden Çavuşesku'nun idamı arasında bir bağlantı kurmaya çalışan tetikçi yazara 27 Mayıs darbesinin yıldönümünde paylaştığı bu alçak yoruma sosyal medyadan tepki yağdı. "Devrilirken yanında kimse yokmuş. Çenem düştü" diyerek Erdoğan'a idam tehdidinde bulundu.

"ÇAVUŞESKU SARAYI BİTİREMEDEN ASILDI(!)"

İşte Tarık Toros'un Facebook hesabından paylaştığı ifadeler:

"Çavuşesku'nun hiç oturamadığı saray burası…Bükreş'te. Dünyanın en heybetli üçüncü kamu binası. Eleştiriler üzerine "kendim için yaptırmıyorum, benden sonrakiler kalacak" demiş(!) Hakikaten öyle oldu, bitirmek üzereyken idam edildi. Rumence'de "Halkın evi" koymuş adını, o derece(!) Kent kabristanında eşi ile yanyana yatıyor. Üzerinden yol geçmiş, geçen sene kenara taşımışlar. İbretlik. Çenem düştü."


(Sabah)