1. HABERLER

  2. KARADENİZ HABERLERİ

  3. Gümrükçüoğlu, ilçe ziyaretlerinde
Gümrükçüoğlu, ilçe ziyaretlerinde

Gümrükçüoğlu, ilçe ziyaretlerinde

Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, yaptığı ilçe ziyaretlerinde Trabzon’da 5 yılda yapılan belediyecilik hizmetlerini büyükşehir ile birlikte ilçelere de ulaştıracaklarını söyledi.

A+A-

 Mahalli idareler seçimi yaklaşırken, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu da ilçe ziyaretlerini sürdürüyor. Ziyaretleri sırasında vatandaşların, “Başkanım Trabzon’da yapılan hizmetleri ilçemizde de görmek istiyoruz” sözleriyle karşılaşan Başkan Gümrükçüoğlu, “Biz Trabzon’da AK Belediyecilik anlayışıyla, hükümetimizin de desteğiyle önemli yatırımlar yaptık. Aynı hizmetleri Trabzon’un tüm ilçelerine ulaştırmak amacındayız” cevabını veriyor.

 

“SADECE ATASU BARAJINI BİTİRSİNLER YETER DİYENLER 2 YILDIR ATASU’NUN SUYUNU İÇİYORLAR”

 

Başkan Gümrükçüoğlu, “2004-2009 döneminde Trabzon’da belediyecilik hizmetleri bakımından kayıp yıllar olmuştu. 2009 yılından itibaren Ak Belediyecilik göreve geldikten sonra Trabzon, artık dev projeleri konuşmayı başladı. Ayasofya’nin çevresinin ne kadar güzelleştiğini gördü. EYOF Hatıra Parkı’nı gördü, Meydan Parkı’nı, yürüyüş yolunu gördü. Yeni alınan 45 çevre dostu otobüsü gördü. Erdoğdu Yolu’nu, Kanuni Bulvarı’nı, Uğurlu Karşıyaka yolunun yapıldığını gördü. Atasu Barajı’nın bitirildiğini, kentsel dönüşümde Trabzon’un Türkiye örneği olmasını yaşadı. Bunun gibi onlarca örneği vermek mümkün. ‘Sadece Atasu Barajı’nı bitirsinler yeter’ diyenlerin 2 yılı aşkın süredir Trabzon’un Atasu Barajı’ndan gelen suyu içtiklerini bildiklerini umuyorum” dedi.