1. HABERLER

  2. KARADENİZ HABERLERİ

  3. Gümrükçüoğlu, muhtarla bir araya geldi.
Gümrükçüoğlu, muhtarla bir araya geldi.

Gümrükçüoğlu, muhtarla bir araya geldi.

Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu mahalle ve merkez köy muhtarları ile toplantı yaparak sorun ve isteklerini dinlerken, muhtarlara önemli görevler düştüğünü kaydetti.

A+A-Toplantıda konuşan Gümrükçüoğlu, muhtarların en yakın çalışma arkadaşları olarak gördüklerini belirterek "Muhtarlarımız mahallerinin sahibidir ve mahallesinde oturan vatandaşlara parti ayrımızı gözetmeksizin hizmet vermektedir. Belediye olarak biz de muhtarımızın siyasi görüşü ne olursa olsun ayrım yapmadan her mahalleye eşit hizmet verme noktasında çalışmalarımız sürdürme gayreti içerisindeyiz" dedi.Belediyenin kapısının her zaman muhtarlara açık olduğunu belirten Gümrükçüoğlu, “Bu kent hepimizin. Belediye hepimizin. Birlik ve beraberlik içerisinde Trabzon’u gelecek kuşaklara en iyi şekilde aktarmak için gayret sarf ediyoruz. Bu anlamda muhtarlarımıza önemli görevler düşüyor. Çünkü mahalle ve köylerinin sorunlarını en iyi muhtarlarımız biliyor” diye konuştu.

Gümrükçüoğlu yeni aldıkları asfalt plentinin hizmet vermeye başlamasıyla birlikte gerek kent içerisinde gerekse köylerde asfalt hamlesi başlatacaklarını da sözlerine ekledi.