1. HABERLER

  2. KARADENİZ HABERLERİ

  3. GÜMRÜKÇÜOĞLU "ZOR GÜNLERİ BİRLİKTE AŞACAĞIZ!"
GÜMRÜKÇÜOĞLU "ZOR GÜNLERİ  BİRLİKTE AŞACAĞIZ!"

GÜMRÜKÇÜOĞLU "ZOR GÜNLERİ BİRLİKTE AŞACAĞIZ!"

Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu'ndan Trabzonspor'a destek çağrısı geldi.

A+A-

Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu'ndan Trabzonspor'a destek çağrısı geldi. Gümrükçüoğlu Trabzonspor'un her zaman arkasında olduklarını söyledi. Başkan Gümrükçüoğlu Cuma günü oynanacak karşılaşmaya Altalyaspor maçı öncesinde olduğu gibi ilçelerden gelmek isteyenler için ücretsiz otobüs seferleri koyacaklarını kaydetti.

Gümrükçüoğlu camiaya birlik ve beraberlik mesajı vererek, "Trabzonspor bir destandır. Kurulduğu günden bugüne kadar bu destanı şerefle günümüze taşımıştır.

Trabzon'da, Türkiye'nin çeşitli illerinde ve Dünyanın değişik yerlerinde bulunan Trabzonlular ve Trabzonspor'a gönül verenler olarak diyoruz ki; şu an da bugünden sonra da hep bir ve beraber omuz omuza olacağız. Bugüne kadar Trabzonspor'a emek vermiş bütün futbolcularımız, teknik direktörlerimiz, Başkanlarımız, yöneticilerimiz ve çalışanlarımız kentimizi, takımımızı ve futbolumuzu ileriye taşımaya gayret etmişlerdir.

Hiçbir Başkanımız, hocamız veya futbolcumuz Trabzonspor'umuzu şampiyonluklardan uzak tutacak davranış içerisinde olmamıştır. Her zaman gayretleri takımı daha ilerilere taşımak yönünde olmuştur" dedi.

Gümrükçüoğlu açıklamasının devamında herkesi Cuma günü oynanacak olan Trabzonspor - Orduspor maçına gelip takıma destek olmaya davet ederek, "Sonuçlar ne olursa olsun biz her zaman takımımızın arkasındayız. Yarın aynı anlayışla bütün taraftarlarımıza buradan sesleniyor ve hep beraber Avni Aker stadında buluşmaya davet ediyorum. Bunu söylerken komşu ilimiz olan Ordusporu da büyük bir misafirperverlikle karşılayacağımızı ifade etmek istiyorum.

Taraftarlarımızdan ricamız Trabzon'un misafirperverliğini halkının futbol severliğini misafir takımı en iyi şekilde karşılayarak gösterelim. Biz Trabzon halkının sesi olarak diyoruz ki; Trabzonspor'umuza bugüne kadar emeği geçen herkes takımın menfaati doğrultusunda çalışmıştır.

Biz Trabzonspor taraftarları olarak futbolcularımızı ve hocalarımızı çok seviyoruz ve sonuna kadar onların yanında olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Tüm Trabzonsporlular olarak birlik ve beraberlik içerisinde tüm camia kenetlenerek takımımıza sahip çıkalım" ifadelerini kullandı.

Başkan Gümrükçüoğlu Trabzon Belediyesi'nin ayrıca cuma günü oynanacak olan maç için talep eden taraftar guruplarına ilçelerden otobüs kaldırarak stada ücretsiz taşıyacaklarını sözlerine ekledi.