1. HABERLER

  2. KARADENİZ HABERLERİ

  3. Gümürkçüoğlu'ndan Destek Sözü!
Gümürkçüoğlu'ndan Destek Sözü!

Gümürkçüoğlu'ndan Destek Sözü!

Trabzon Şoförler Odası'na Destek Sözü...

A+A-

  Trabzon Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, şoförlerin emekleriyle, yatırımlarıyla gecelerini gündüzlerine katarak Trabzon halkına en iyi hizmeti vermeye gayret gösterdiklerini belirterek, verdikleri sözler doğrultusunda belediye olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da şoförlerin yanında olmaya devam edeceklerini söyledi. 


Başkan Gümrükçüoğlu, Trabzon Şoförler Odasını Başkanı Turan Altuntaş ve durak başkanları ile Belediyede bir toplantı gerçekleştirerek sorun ve isteklerini dinledi. Gümrükçüoğlu her zaman şoförlerin yanında olduklarını ve bundan sora da olmaya devam edeceklerini kaydederek, "Ben bir söz verdim. Şoför esnafımızı hiçbir zaman yalnız bırakmayacağım. ve o sözümün de mutlaka arkasındayım. Şoför esnafımız emeğini, alın terini ve paralarını ortaya koyarak vatandaşlara hizmet ediyorlar. Birlik ve beraberlik içerisinde Trabzon insanına en güzel hizmeti vermenin gayreti içerisindeyiz." şeklinde konuştu. 


Şoförlerin aynı zamanda bir kamu hizmetini yerine getirdiklerinin altını çizen Başkan Gümrükçüoğlu, "Şoförlerimiz emekleriyle, yatırımlarıyla gecelerini gündüzlerine katarak Trabzon halkına hizmet ediyorlar. Bu nedenle belediye olarak her zaman onların yanında olduk ve bundan sonra da desteğimizi sürdüreceğiz. Yaptıkları hizmetlerden dolayı Trabzon halkı adına şoförlerimize teşekkür ediyorum." diye konuştu. 


Trabzon Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Altuntaş ise her zaman şoför esnafının yanında olduğunu belirttiği Başkan Gümrükçüoğlu'na teşekkür etti. Altuntaş, "Başkanımızın bugüne kadar şoför esnafı için yaptıkları ortada. Bundan sonrada bizlerin yanında olacaklarına inanıyorum. Sorunlarımızı hep birlikte paylaşarak çözüm bulmaya gayret ediyoruz. Trabzon'a ve Trabzon halkına verilecek güzel hizmetlere her zaman katkı sağlayacağımızı belirtmek isterim." diye konuştu.