1. HABERLER

  2. KARADENİZ HABERLERİ

  3. Gümüşhane'de meydana gelen kazada sürücü bulunamadı!
Gümüşhane'de meydana gelen kazada sürücü bulunamadı!

Gümüşhane'de meydana gelen kazada sürücü bulunamadı!

İşte detaylar...

A+A-

Gümüşhane'de sürücüsünün kontrolünü kaybettiği otomobil 20 metrelik uçurumdan aşağı uçtu. Olay yerine inen ekiplerin bulamadığı araç sürücüsü bir süre sonra bölgeye gelip ifade verdi. 

Gümüşhane kent merkezi Karşıyaka Mahallesi Vadi Sokakta ilerleyen otomobil kontrolden çıkarak yaklaşık 20 metrelik uçurumdan yuvarlandı ve Harşit Çayı Islah Projesi kapsamında yapılan beton setin önüne düştü. Sürücüsünün kendi imkanlarıyla aracından çıkarak olay yerinden uzaklaştığı kazayı bölgenin karşısında bulunan öğrenci yurdundaki bir öğrencinin aracın farlarını görüp 112 Acil Servis’e haber vermesi ortaya çıkardı.

Harşit Çayına araç uçtuğu ihbarının alınmasının ardından bölgeye önce emniyet güçleri ve 112 Acil Servis ekipleri daha sonra da İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ile Gümüşhane Belediyesi İtfaiye ekipleri geldi. 

Olay yerine inen AFAD personelinin 29 AN 225 plakalı araçta kimsenin olmadığı tespit etmesinin ardından bu kez sürücüyü aramaya başlayan ekipler, plakadan araç sahibine ulaşmaya çalıştı.