1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Gündem Belirleyen Haberlerin Ardında ki Gerçekler
Gündem Belirleyen Haberlerin Ardında ki Gerçekler

Gündem Belirleyen Haberlerin Ardında ki Gerçekler

Gündemi belirlemeye devam ediyoruz...

A+A-

 HERKES HABER YAPAR

AMA GÜNDEM BELİRLEYEMEZ!

Trabzon  haber.com.tr sitesi olarak her geçen gün  büyüyoruz. Bu durum bazı kesimleri rahatsız ediyor. Habercilikte okurları oyalamaya dönük haberlerden ziyade gerçekleri herkesten önce vermemiz  aynı kesimlerin bizleri yalanlama gayretlerine yol açıyor. Trabzonhaber.com.tr sitesi sorumlusu olarak tüm okurlarımıza diyorum ki; ‘Burada okuduğunuz haberler ile ilgili olarak kafanızda soru işareti asla olmasın. Kimsenin kafanızı karıştırmasına izin vermeyin. Trabzonhaber.com.tr haberciliğin güvenilir adresidir.

Şimdi son günlerin gündem yaratan ve Trabzonhaber.com.tr  imzalı gündem belirleyen ancak belli kesimlerce yalanlanmaya çalışılan haberlerimizle ilgili detaylara geçelim!

M.USTA’NIN ADAYLIK HABERİ!

Muharrem Usta’nın kesin aday olacağı ilk olarak geçen hafta sitemiz aracılığı ile okurlara duyuruldu. Aynı haberde Usta’nın  bazı eski başkanlar ile birlikte basın toplantısı yaparak  adaylığını duyuracağına da ilk kez bu haberde yer verildi. Muharrem beyin adaylığı kesindir ve söz konusu basın toplantısı bu hafta gerçekleşecektir.

ŞOTA HABERİMİZ VE GÖREVDEN ALMA!

Trabzonspor teknik direktörü Şota Arveladze’nin  başkan Hacıosmanoğlu’na muhalif isimler ile yemeğe çıktığı, başkanın çok kızdığı, Şota’yı görevden aldığı haberi  gündemi sarsmış, gündem belirlemiş olması münasebeti ile bizim için gurur verici olmuştur. Bazı kesimler haberi atlamanın, gündemin bizim tarafımızdan belirlenmiş olmasının ezikliği ile haberi yalanlamak için yoğun gayret sarf etmiştir. Mesela Süleyman Hurma’ya olay sorulmuştur! Hurma ‘Bir yemekle görevden almadık. Şota orada değildi’ gibi ifadeler kullanmıştır. Hurma bir profesyonel olarak  böyle diyecektir. Başka da bir şansı yoktur.

Sevgili okurlarım; adınızı bildiğiniz gibi bilin ki; Şota ile 5 Aralık kongresine kadar devam edilecek, Şota 5 Aralık kongresinden sonra görevden alınacaktı. Bu durumu Trabzonspor başkanı sayın Hacıosmanoğlu tarafıma her sorduğumda doğrulamıştır. Trabzonhaber.com.tr’nin ‘Şota onlarla yemek yedi mi’? haberinden sonra Trabzonspor başkanı şahsımı arayarak; haberin doğruluğunu sormuş, ardından 6 saatlik bir araştırma yapıp tekrar  şahsımı arayarak; ‘Şota sürekli bu muhalif kesimle beraber zaten. Her toplanmalarında da eleştiri konusu ben yani Trabzonspor başkanı oluyor. Sizin yaptığınız  haberde doğru. Doğru haberciliğiniz için teşekkür ederim. Haberinizin doğruluğu karşılığı ilk size söylüyorum yazabilirsiniz: ‘Hocayı bugün görevden alıyorum’ demiştir. Yani 5 Aralık kongre sonrası görevden alınacak olan Gürcü teknik adam,  o haberin sabahında görevden alınmıştır.

MUSTAFA DENİZLİ İLE GÖRÜŞME HABERİMİZ

Mustafa Denizli konusunda da Trabzonhaber.com.tr gündem belirlemiştir. Hala bu haberi yalanlama çabalarını da hayretle izliyorum. Çünkü o haberde ‘Trabzonspor Mustafa Denizli ile görüştü. Nabız yokladı. Denizli ‘de gelebileceğini söyledi ama 5 Aralık kongresini işaret etti’ demiştik. Biz Trabzonspor başkanı Hacıosmanoğlu’nun Denizli ile görüştüğünü, el sıkıştığını, her şeyin hazır olduğunu yazmadık! Böyle bir şey söylemedik. İlk temasın kurulup Denizli’nin sıcak bakıp bakmadığının sorulduğunu anlattık okurlarımıza. Şimdi ilk kez buradan açıklıyorum! Trabzonspor başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu’nun yetki verdiği ve ‘Mustafa hoca bak bakalım bize nasıl bakıyor’ dediği bir menajer Şota’nın görevden alındığı gün Mustafa Denizli’yi aradı. Denizli ‘Hocam Trabzonspor başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu sizi düşünüyor. Trabzonspor’a sıcak bakar mısınız resmi teklif gelirse’ şeklindeki soruya; ‘Seve seve gelirim. Trabzonspor büyük camia ve kaliteli bir kadroya sahip. Ancak kongreyi beklemek lazım’  cevabını verir. Menajer de kendisine ; ‘Hocam zaten  5 Aralık kongresine kadar zaten Sadi Tekelioğlu ile yola devam edilecek. Ben de kongre sonrası için fikrinizi sormuştum’ der.

Görüldüğü gibi Trabzonspor başkanı Mustafa Denizli’nin nabzını yoklamış ve istediği cevabı almıştır. Yani tecrübeli teknik adamla temas sağlanmıştır. Resmi görüşme Hacıosmanoğlu’nun yeniden başkan seçilmesi durumunda yapılacaktır.Mustafa Denizli tecrübesinde bir teknik adam şimdi çıkan haberler üzerine 'evet görüştüm' demez. Çünkü kongre vardır. Ve Denizli hoca

Hacıosmanoğlu'nun kazanıp kazanamayacağını bilemez.  

HACIOSMANOĞLU ADAY MI?

Ayrıca İbrahim Hacıosmanoğlu ile daha bugün yaptığım görüşmeye istinaden kafası karışık olan okurlarımız için yineliyorum! İbrahim Hacıosmanoğlu tarafıma (bu sabah) Trabzonspor başkanlığına aday olduğunu söylemiştir. (Son bir haftada üçüncü kez sordum ve aynı cevabı aldım)

BİZ DE YALAN OLMAZ!

Sevgili okurlarımız; Trabzonhaber.com.tr sitesi son bir haftada Trabzon ve ülke spor gündemine bu üç gelişmeyi ilk duyuran site olarak gündem belirleyip damga vurmuştur. Tüm karalama, haberlerimizi yalanlama gayretlerini dikkate almayın. Sizler haberlerimizi takip edin. ‘Gerçekler için trabzonhaber.com.tr size yeter’ sloganımız iş olsun diye söylenmiş bir söz değildir. Şahsımın yetkili olduğu bir yerde ‘yalan’ haber olmamıştır ve olmayacaktır. Hata olursa ki hepimiz insanız, açıkça okurlarımız nezdinde düzeltme yaparız. Trabzonhaber.com.tr’yi takip etmeye ve dostlarınız, arkadaşlarınıza tavsiye etmeye devam edin. En derin hürmetlerimle…