1. YAZARLAR

  2. Balistik rapor

  3. Gündeme dair...
Balistik rapor

Balistik rapor

Yazarın Tüm Yazıları >

Gündeme dair...

A+A-

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu MİT Tırları ihanetinin görüntülerini Can Dündar'a servis ettiği gerekçesiyle casusluk faaliyeti suçlamasıyla CHP Milletvekili Enis Berberoğlu'nun 25 yıl hapse mahkûm edilmesinin ardından FETÖ ihanetine verilen cezayı protesto etmek amacıyla  'Adalet' Yürüyüşüne başladı..

 

BALİSTİK RAPORU:

Açık söyleyelim ki bu bir ikinci gezi kalkışmasıdır…

15 Haziran’ı bekleyin… Bakalım Bayramı kim görebilecek, bu sefer çok kan akacak diyen hainlerin işi eyleme döktüğü sürecin başlangıç günüdür.

15 Temmuz’un yıl dönümüne rast gelecek şekilde bir ay sürecek bir yürüyüş tertipleyerek ve aylardır 15 Temmuz’a kontrollü darbe deyip darbeyi,20 Temmuz darbesi olarak adlandırıp ve içerdeki FETÖcü hainlerin savunmalarıyla eşgüdümlü hareket edip yeni bir kalkışmanın işaret fişeğidir bu süreç…

Adına ADALET denilen bir parola ile milleti sokağa dökmenin ilk ateşidir 15 Haziran…

Ankara’dan İstanbul’a 28 gün sürecek bir yürüyüşü tertipleyenler de FETÖ’nün siyasi ayağındakilerdir.

Haftalardır dışardakilerle istişare içinde PR çalışması yapıp içteki kriptoları da devreye sokup 15 Temmuz’da yapılamayanı yapmaktır 15 Haziran…

 Yine koçbaşı olarak kullanılanlar ise malum parti ve malum zihniyettekilerdir…

58 yıl önce ( Ocak 1959’da )  CHP’nin İnönü liderliğinde yaptığı kurultayda alınan BÜYÜK TAARUZ kararının bir benzeridir bu süreç.

(26 Nisan 1959 ‘da Uşak’ta başlayan bu yürüyüş kısa bir süre içinde tüm yurda yayılmış ve 27 Mayıs 1960 darbesinin de alt yapısı hazırlanmıştır. )

GANDİ SAHAYA İNDİ diyen “Gürsel Tekin”lerin, Recep Tayyip Erdoğan uluslararası mahkemelerde savaş suçlusu olarak yargılanacaktır. Erdoğan unutmasın, bu millet ve CHP onun yaptıklarını yanına bırakmayacaktır, diyen “Engin Altay”ların kimin ağzıyla konuştuklarının ve asıl niyetlerinin ne olduğunu ortaya koyan bir süreçtir bu süreç…

15Temmuz’un fragmanı dediğimiz MİT tırları hadisesi;  FETÖ’nün “Erdoğan’ı İŞİD’e destek veriyor algısıyla, Uluslararası savaş suçlusu ilan etmek ve yargılatmak istediği bir sürecin maalesef taşeronluğunu yapan ve Fetö’nün siyasi ayağı alan bir partinin alenen deşifre olduğu bir süreçtir bu süreç…

 

( Can Dündar, kendisine bu videoları getirenin CHP’li bir vekil olduğunu söylemişti MİT tırları ihanetini soruşturan savcıya.  Aslında basın kanunu göre gazeteci, haber kaynağını açıklamak zorunda değilken neden Enes Berberoğlu’nun ismini vermişti bu hain.  Ve neden Can Dündar gibi bir hain, bir ajan, anayasa mahkemesi tarafından alelacele serbest bırakılmış ve Can Dündar kripto Fetöcülerin katkısıyla Almanya’ya kaçmıştı ve neden Alman Cumhurbaşkanı tarafından makamında ağırlanmıştı. )

(Ülkenin en yüksek mahkemesi olan Anayasa Mahkemesinin hem de önünde binlerce dosyası varken hem de üstüne pek de zem olmayan bir süreçken  hem de vatana ihanetle yargılanan Can Dündar gibi bir hain gerçeği ortada varken Anayasa Mahkemesi neden basın özgürlüğü kılıfını  öne sürdü ve neden bu haini serbest bıraktı ve neden kaçmasına vesile oldu.  )

 

( MİT tırları; Bayırbucak Türkmenlerine silah götürürken, FETÖcü hain savcı, polis ve askerlerce durdurulmuş, MIT görevlileri derdest edilmiş ve devletin bütün itibarı yerle bir edilmiştir. Hal böyleyken bu hainliğe imza atan biri hangi ülkede gazeteci ve vekil sıfatıyla anılır. Hangi ülke bu derece bir ihaneti karşılıksız bırakır ve hangi ülkenin ana muhalefet lideri kendi devletine terör devleti anlamına gelecek suçlar yükleyebilir. Ve hangi devlet bütün bunları cezasız bırkır. )

( Gazeteci Soner Yalçın bu malum vekil için Cemaatin Hürriyet imamı demişti.   Aşağıdaki fotoğraflarda da neyin ne olduğu zaten çok çok açık… )

 

Kılıçdaroğlu, aylardır Türkiye’ye müdahale edin diye bas bas bağırırken, darbeci Sisi ile ABD’li ajan Micheal Rubin ile aynı telden dem vururken, acaba bugünkü Güvenpark yürüyüşü ile ben buradan başladım, üstüme düşeni yaptım, küçük bir kartopu yaptım, gezi olaylarındaki gibi çığa dönüştürmek sizin elinizde.TÜSİAD destek verdi, BBC, CNN geldi, gezi olayları gibi topyekûn hazırlıklar yapıldı, PR çalışmalarımızı sahaya yansıtmak için Enes Berberoğlu tutuklandı, bu akşam itibari ile CNN-TÜRK’e de çıkıp olayları anlatacağım, her şey tıkırında işliyor, iç kamuoyu desteğini biz sağlarız, siz de dünya çapında bir algı yaratın ve ben 28 gün sonra 15 Temmuz’un yıl dönümünde Maltepe cezaevine varmadan siz bu işi bitirin demek mi istedi.

 

Çok abarttığımı ve yine senaryo yazdığımı düşünenler acaba Türkmen Beyi Devlet gibi Devlet’in bugünkü açıklamalarını nasıl yorumlayacak…

 

Bakın ne diyor Bahçeli CHP ve Kılıçdaroğlu için:

-CHP, adalet diyerek anarşiye göz kırpmakta, uluslararası topluma dikta duyurusunda bulunarak demokrasiye kast etmenin çabasındadır.

-Sandıkta sonuç alamayanların sokağa çıkması, demokrasiden umudunu kesenlerin uygun adımlarla yürüyüşe geçmesi ısmarlama projedir.

-15 Temmuz’da doğan milli mukavemeti yıkmak, parlayan millet direncini kırmak ve rövanşını almak için bugünkü yürüyüş kurgulanmıştır.

 

-15 Temmuz’u unutturup 20 Temmuz darbesi uyduran, kontrollü darbe ödevini karanlık odaklardan alanlar kurulmuş ve yola bırakılmışlardır.

-Bugün yola çıkmak 15 Temmuz FETÖ ihanetine sünger çekmek, hatta alttan alta destek vermek, şühedaya bir kez daha kıymak demektir.

 

-15 Haziran’da sözde darbe şayiası çıkardılar, bu tezviratın şifreleri çözüldüğünde Ankara’dan İstanbul’a yürümenin kararı çıkacaktır.

 

-Ankara’dan İstanbul’a adalet için yürümeye kalkan Sayın Kılıçdaroğlu ya kullanılmakta ya da ülkemize kurulan tuzağın aktif katılımcısıdır.

( “20 Temmuz darbesi” diyerek 15 Temmuz darbesini yok sayan ve bu yönüyle 15 Temmuz darbecilerini “meşru kılan, aklayan” bir zihniyetten 250 şehide saygı beklemek ahmaklığın alasıdır. Bahçeli’nin iki sorulu yorumunun cevabı da hem a’dır hem de b’dir… Aksini düşünenler Baykal’ın uçkuruna takılanlardır. )  

 

-CHP’lilere sesleniyorum; aklınızı başınıza alın, muhtemel ve kestirilemeyen hadiseler patlak verirse, altından ne sizler ne de ülkemiz kalkar!

 

Şu fotoğrafları da yorumlayarak bitirelim Balistik Raporu…

 

1)ASKER ARKAMDA (Fetönün, NATO’nun kripto hainleri… )

 

https://pbs.twimg.com/media/DCT0UWPXoAAkCqM.jpg 

 

2) 16 NİSAN ÖNCESİ SELAM DURAN ASKERLER VE ÜSTTEKİ FOTOĞRAF…

 

3) GANDİ FETÖ’YE KANDI, SAHAYA İNDİ, NE TESADÜFTÜR Kİ BBC –CNN YİNE ORDAYDI:

 

https://pbs.twimg.com/media/DCWWkLuXcAEy3Tu.jpg

 

 

4) HAİN JAN DÜNDAR BASTİLLE VURGUSU YAPARAK FRANSIZ İHTİLALİNİN ÇAĞRIŞIMINI YAPIYOR:

https://pbs.twimg.com/media/DCXEjiPXUAEsAHG.jpg

 

 

5)GAZETECİ SELVİ 5 HAZİRAN’DA İTİ ANDI, MİLLET ÇOMAĞI HAZIRLADI:

https://pbs.twimg.com/media/DCWo48yXYAE2UoI.jpg

 

6) TUSİAD, KAMBERSİZ DÜĞÜN MÜ OLUR MİSALİ HANGİ DARBE BENSİZ OLMUŞ Kİ DER GİBİ BASIN AÇIKLAMASINDAN GERİ DURMADI:

https://pbs.twimg.com/media/DCW4MTfWsAERXYk.jpg

 

7) FETÖ’NÜN SİYASİ AYAĞINDAN UFAK BİR ENSTANTANE ( YIL 2015, Zaman Gazetesine destek )

https://pbs.twimg.com/media/DCWu9aZXoAAVZok.jpg:large

 

8) FETÖ BAHARI BAŞLADI ÇOK ŞÜKÜR(! )… YÜRÜYEN MERDİVENE TERS BİNDİ, TERSİNE GİDERSE  KARS’A GİDEBİLİR,

https://pbs.twimg.com/media/DCXCIyZXkAAHfrh.jpg

 

 

9) ABD “ PYD’YE” AYLARDIR SİLAH YARDIMI YAPARKEN TEK BİR KELAM ETMEYEN ADAM, BAYIRBUCAK TÜRKMENLERİNE GİDEN SİLAHLARA LAF EDİYOR. YA TÜRKMENLER TERÖRİST YA DA BU DEVLET…

 MADEM İŞİD’E DESTEK VERDİK… PEKİ  EL BAB’DAKİ 70 ŞEHİT’İ TÜRKMENLERLE SAVAŞIRKEN Mİ VERDİK…   

https://pbs.twimg.com/media/DCTOGMWWsAAfMda.jpg:large

 

10) MİCHEAL RUBİN: KATAR’I KATTIK, BİZİM ÇOCUKLARA TALİMATI VERDİK… 15 TEMUZ’UN YIL DÖNÜMÜNDE BAŞARACAKLAR…

https://pbs.twimg.com/media/DCUD05ZWsAALz3p.jpg:large

 

11) YORUMSUZ…

https://pbs.twimg.com/media/DCVyzQcXcAADQwu.jpg:large

 

https://pbs.twimg.com/media/DBnnvIqXUAAXBVe.jpg:large

 

https://pbs.twimg.com/media/DBnhz8EWAAAJ9wF.jpg

Önceki ve Sonraki Yazılar