1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Güneş Bora’yı denedi ama!
Güneş Bora’yı denedi ama!

Güneş Bora’yı denedi ama!

Şener ve Yönetim hakemlere yüklendi Alanzinho, ‘Onlar hep günah keçisi” dedi

A+A-

Trabzonspor’da özellikle son haftalarda hakem hatalarının artması üzerine başkan Sadri Şener ve yönetimi sürekli hakemleri hedef alan açıklamalar yaparken, Bordo-Mavili takımın Brezilyalı futbolcusu Alanzinho, “Hakemler hep günah keçisidir” dedi. Alanzinho, Şener ve yönetimin aksine “Nereye giderseniz gidin şu durum değişmez. İşler yolunda giderken kimse hakemlerden ya da başka unsurlardan şikayetçi olmaz ve mutlulukla hayatını devam ettirir. İşler kötü gittiğinde burada da çoğu zaman günah keçisi hakemler oluyor. Bu benim için sağlıklı bir ruh hali değil” diye konuştu.

Trabzonspor’da 4 maçın parolası;


Kazan ve bekle

Trabzonspor’da Pazar günü oynanacak olan Gaziantepspor maçının hazırlıkları devam ederken, yönetim ve teknik heyet kalan 4 maç için parolayı “Kazan ve bekle” olarak belirledi. Eskişehirspor maçında yaşanan puan kaybının ardından son 4 haftadan 12 puan çıkartmaktan başka bir şey düşünmeyen Bordo-Mavililer’de başkan Sadri Şener, “Elimizdeki avantajı rakibimize verdik. Ancak biz kazandığımız taktirde kalan 4 haftada sonunda da bu tablo böyle olmayacaktır” dedi.

Güneş Bora’yı denedi ama!

Eskişehirspor maçında yüzüne aldığı darbe sonucu burnu kırılan Tolga için özel maske yaptırılırken, teknik direktör Şenol Güneş, bugün yapılan çift kale maçta Bora’yı kalede denedi. Güneş’in uzun zamandır a takımdan ayrı olan Bora’nın performansını görmek ve Tolga’yı fazla riske sokmamak için böyle bir tercih kullandığı belirtildi. Güneş’in Gaziantepspor maçında kalede maske takacak olan Tolga’ya görev vereceği öğrenildi. Güneş’in çift kalede ke A takım 11’i ise Bora, Serkan, Giray, Glowacki, Egemen, Burak, Selçuk, Colman, Alanzinho, Umut,, Pawel şeklindeydi.


Gaziantep

çalışıyor!

Gaziantepspor, Trabzonspor maçı hazırlıklarını dün yaptığı tek çalışma ile sürdürdü.

Teknik direktör Tolunay Kafkas yönetiminde basına kapalı olarak yapılan antrenman, ısınma koşusu egzersizleriyle başladı. Teknik Direktör Tolunay Kafkas, antrenmanın ana bölümünde ise oyuncularına teknik ve taktik çalışmalar yaptırdı.