1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. GÜNEŞ’E GÖRE DE HAYAL Mİ ?
GÜNEŞ’E  GÖRE DE HAYAL Mİ ?

GÜNEŞ’E GÖRE DE HAYAL Mİ ?

Ortada bir başarısızlık varsa bu başarısızlık futbolculardan ziyade benimdir...

A+A-

Antalya mağlubiyeti sonrası “Ortada bir başarısızlık varsa bu başarısızlık futbolculardan ziyade benimdir” diyen Güneş, şampiyonluğun da hayal olduğuna  inanıyor.

KÖTÜ OYUNCU OLABİLİR

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, Antalyaspor maçı sonrası yaptığı açılmalarla şaşırttı. Basın toplantısında “Takımda olmamak için çaba gösteren futbolcular var gibi görünüyor” sorusuna Güneş, “Saha içinde iyi veya kötü oyuncular olabilir. Son bölümde biraz dikkat etseydik gol yiyeceğimizi düşünmüyordum. O tip konuları tek tek oyuncular üzerine yüklemeyi doğru bulmuyorum” diye cevap verdi.

HEDEFİMİZ İLK DÖRT

“Saha içinde sezon başından bu yana düşündüğümüz oyunun etkisi kadar maç kazanamamayla birleşince güvensizlik ortaya çıktı” diyen Güneş, “Takımda fiziksel olduğu kadar, zihinsel de bir eksiklik var” dedi. “Çıkışa geçmek için ne yapmak lazım?” sorusuna ise Güneş, “Bu oyuncu kadrosu bulunduğumuz yer bize yakışmayan bir yer. Uzun vadede ilk 4 içinde yer alacağımıza inanıyorum. Çünkü kadromuz iyi” dedi.Güneş’in yakın çevresine de  bu sezondan  umutsuz olduğunu  anlatan ifadeler kullandığı  belirtiliyor.