1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Güneş'in sinirlerini bozdu!
Güneş'in sinirlerini bozdu!

Güneş'in sinirlerini bozdu!

Geçen sezonun büyük bölümünü sakatlıklarla geçiren Polonyalı savunmacının, Hollanda kampının ilk gününde ıskartaya çıkması, Şenol Güneş'i çok kızdırdı

A+A-

eni sezonun startını, averajla kaçırılan şampiyonluk ve önemli futbolcularının başka takımlara imza atması nedeniyle buruk veren Trabzonspor, son olarak Arkadiusz Glowacki'nin sakatlığı ile sarsıldı. Önceki gün Hollanda'nın yolunu tutan bordomavililer, dün idmanlara başlarken akşam yapılan ikinci antrenman sırasında 36 yaşındaki Polonyalı savunmacı, ciddi şekilde sakatlandı.


GÜNEŞ'İN SİNİRLERİ BOZULDU

Glowacki, sol arka adalesinde sorun bulunduğunu teknik direktör Şenol Güneş ve sağlık heyetine iletti ve çalışmayı bıraktı. Geçen sezon da sık sık sakatlıkları ile gündeme gelen Glowacki'nin yeni sakatlığı sonrası Güneş, bir hayli gerildi ve sinirlendi.

İnce espri

TRABZONSPOR ile sözleşmesini uzatmaya hazırlanan Burak Yılmaz, neden 5. kaptan olduğu yönündeki soruya "Geçen sezon kaptanlık Yattara, Umut, Selçuk ve Egemen takımdan ayrıldı. Ben burada kalmak istiyorum" cevabını verdi.

Para morali

TRABZONSPOR yönetim kurulu, Hollanda kampında futbolculara jest yaptı. Bordo-mavili yönetim, tüm futbolcuların ve teknik heyetin geçtiğimiz sezondan olan alacaklarının tamamını ödedi.