1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Güneş'ten Yönetime Baskı!
Güneş'ten Yönetime Baskı!

Güneş'ten Yönetime Baskı!

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, tüm transferlerin yurt dışı kampına yetiştirilmesi konusunda yönetime baskı yapıyor.

A+A-
Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, tüm transferlerin yurt dışı kampına yetiştirilmesi yönetime baskı yapıyor. Bordo mavililerde, takımdan ayrılan 4 oyuncunun yerine, şu ana kadar 3'ü genç olmak üzere 4 oyuncu transfer edildi.
 
Trabzonspor'da takımdan ayrılan Jaja, Selçuk, Egemen, Yattara ve Ceyhun'un boşluğunu doldurmak isteyen, takımı daha da güçlendirme adına transfer çalışmalarına aralıksız devam eden yönetim, teknik direktör Şenol Güneş'in, "Tüm oyuncular kampa yetişmeli" isteği üzerine çalışmalarını daha da hızlandırdı. Bugüne kadar Zokora, Eren Albayrak, Sercan Kaya ve Barış Özbek transferlerini gerçekleştiren, Brezilyalı golcü Henrique Filho'ya da bu hafta imza attıracak olan yönetimin en az 4 transfer daha yapması bekleniyor. Bu futbolculardan ikisinin yabancı olacağı, Jaja'nın satışından gelecek olan 5 Milyon Euro'nun tamamının da transfere yatırılacağı belirtildi.