1. HABERLER

  2. KARADENİZ HABERLERİ

  3. Günnar Terör Saldırısını Kınadı!
Günnar Terör Saldırısını Kınadı!

Günnar Terör Saldırısını Kınadı!

Şehit Askerlerin Ailelerine Başsağlığı...

A+A-

AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Adnan Günnar, Hakkari'nin Dağlıca bölgesinde meydana gelen hain terör saldırısını kınayarak, şehit askerlerin ailelerine başsağlığı diledi. Konu ile ilgili olarak bir açıklama yapan Günnar,  terör sorununun çözümü için büyük gayretlerin olduğu bir dönemde, terör örgütünün bu tür saldırılara devam ettiğine dikkat çekerek, "Terör örgütü mensuplarının ve yandaşlarının çözüm istemediği çok açık. Ama biz bu meseleyi çözmede sonuna kadar kararlıyız" dedi.


Bölücü terör örgütünün saldırısı sonucu 8 askerimizin şehit olduğunu, 16 askerimizin de yaralandığını hatırlatan Günnar, şunları söyledi:" Şehit olan güvenlik güçlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine ve Türk halkına sabır diliyorum. Bu saldırılar hepimizin yüreğini yangın yerine çevirmekte.


Ancak hiç bir şey bizim terörle mücadele azmimizi olumsuz etkilemeyecektir. Terörle mücadele etmekten başka seçeneğimiz ve düşüncemiz yoktur. İnşallah bu süreç sonunda sabrımızın karşılığını elde edeceğiz. Vatanımızın ve milletimizin bekası için gözlerini kırpmadan canlarını feda eden tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar ve sağduyuyu hiçbir zaman elden bırakmayan yüce milletimize sabrı cemil diliyoruz."