1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Hacıosmanoğlu adliyede!
Hacıosmanoğlu adliyede!

Hacıosmanoğlu adliyede!

Şike soruşturmasında ifade vereceK...

A+A-
Beşiktaş adliyesinde sıcak gelişmeler var.Bugün şike operasyon kapsamında savcı aralarında Trabzonspor”un eski başkan yardımcılarından İbrahim Hacıosmanoğlu”nun da bulunduğu 12 kişiyi savcılığa çağırdı.
12 kişi arasında bulunan Hacıosmanoğlu”nun savcı bilgisine başvuracak.

ŞİKEDE İFADE VERECEK SÜRPRİZ İSİM


Türk futbolunu sarsan şike soruşturması kapsamında, Ali Kıratlı ile telefon görüşmesi yapan sürpriz bir Fenerbahçeli futbolcu sorguya alınacak. 

 

Şike soruşturması kapsamında aralarında yönetici, futbolcu ve hakemlerin de bulunduğu 26 kişinin şüpheli ve tanık olarak ifadelerine başvurulacak.

İfade verecekler arasında F.Bahçe'nin nöbetçi golcüsü Semih Şentürk'ün yanı sıra Trabzonspor'un eski futbolcusu Gökdeniz Karadeniz ile FIFA kokartlı hakemler Fırat Aydınus, Hüseyin Gökçek, F.Bahçe eski asbaşkanı Hakan Bilal Kutlualp, Birleşik F.Bahçeliler Vakfı Başkanı Aziz Yılmaz, Trabzonspor eski başkan yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu, PFDK eski başkanı Av. Reşat Bostan'ın da adı geçiyor.

KIRATLI İLE 'MAMALANMA' KONUŞMASI

Semih şike soruşturması kapsamında tutuklanan Ali Kıratlı ile Eskişehirspor-Trabzonspor maçı üzerine 21 Nisan 2011 tarihinde yaptığı şu telefon görüşmesi teknik takibe takıldı:

S.Ş: "Bülent Uygun ile görüşüyor musun?"

A.K: "Görüşüyorum. Maça çağırıyorlar illa gel diye. Hepsi arıyor Ümit arıyor o arıyor bu arıyor abi gel."

S.Ş: "Biraz mamalansalar var ya...Biraz mamalansınlar yenerler de. Mamalanmaları lazım."

A.K: "Önemli değil berabere kalsınlar Semih ya."

S.Ş: "İnşallah berabere kalırsa şampiyonuz." Kıratlı sorgusunda ise 'mamalanma' ile Semih'in neyi kastettiğini bilmediğini söyledi.