1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Hacıosmanoğlu iddialı!
Hacıosmanoğlu iddialı!

Hacıosmanoğlu iddialı!

Bordo-Mavili ekip gelecek sezon şampiyonluğa oynayacak bir kadro kurmak için çalışıyor. Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, gelecek sezon için iddialı konuşarak, "Öyle transferler yapacağız ki büyük ses getirecek" dedi

A+A-

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, gelecek sezon için iddialı konuştu. Avrupa çapında ses getirecek transferler yapacaklarını müjdeleyen başkan, öncelikli olarak eldeki yabancı futbolcularla yollarını ayıracaklarını söylerken, bordo-mavili taraftarlara şu mesajları verdi:

"Kadroda görmek istemediğimiz oyunculardan zor da olsa tek tek kurtuluyoruz. Bu isimlerle o kadar ağır sözleşmelere yapılmış ki tamamen oyuncuya teslim olunmuş. Kurtulmak vedalaşmak zor. Çok önemli yol kat ettik. Birkaç gün içerisinde yabancıların büyük bölümü ile yollarımızı ayırmış olacağız.

‘2 HAFTA BEKLEYİN’

Yüklerimizden kurtulduktan sonra kendi düşündüğümüz oyunculara döneceğiz. Onlarında kolay lokma olduğunu söylemek mümkün değil. İki haftalık bir sürecimiz var. Ama öyle transferler yapacağız ki büyük ses getirecek."