1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Hacıosmanoğlu ile Otyakmaz tartıştı
Hacıosmanoğlu ile Otyakmaz tartıştı

Hacıosmanoğlu ile Otyakmaz tartıştı

TFF Mali Olağan Genel Kurulun' da Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu ile Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz arasında tartışma yaşandı

A+A-

TFF Mali Olağan Genel Kurulun' da Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu ile Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz arasında tartışma yaşandı. Sivasspor Başkanı Otyakmaz, şike sürecinde kendi takımlarının çok hırpalandığını iler sürerek, bir daha adlarının bu süreçte kullanılmaması yönünde sitemlerini Hacıosmanoğlu'na iletti. Toplantı salonundan yürüyerek çıkan ikili bir süre konuştu ve daha sonra kameralar önünde tartışmaya başladı.

Otyakmaz, "Bir taraftan Fenerbahçe, bir taraftan Trabzonspor benim takımımı delmeye çalıştı. Benim takımım aslan gibi durdu, cezasını ben çektim" diye konuştu. Hacıosmanoğlu ise, Otyakmaz'a, "Sen beni bu işten ayır dedin, bende seni ayırdım. Tüm Trabzon bana küfür etti" dedi. Daha sonra her iki başkan iddialarında inandırıcı olmak için çocuklarının üzerine yemin etti. Son olarak Otyakmaz, "Kameraların önünde tartışmayalım" diyerek tartışmayı noktaladı.