1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Hacıosmanoğlu sözünü tuttu
Hacıosmanoğlu sözünü tuttu

Hacıosmanoğlu sözünü tuttu

Yeni sezonda hedefi şampiyonluk olarak koyan Trabzonspor başkanı Hacıosmanoğlu takımı A'dan Z'ye değiştirerek verdiği sözü tuttu

A+A-

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, deyim yerindeyse bu transfer döneminde piyasayı alt üst etti. Seçildiği günden bu yana taraftarın yaptığı "Büyük başkan" tezahüratlarını "Hayır, ben daha emekleme dönemindeyim. Bu sıfatı hak etmek için önce bir şeyler yapmalıyım. O zaman bana büyük başkan" dersiniz diyerek geri çeviren Hacıosmanoğlu, geçtiğimiz sezonun sonundan itibaren hedefi şampiyonluk olarak belirledi. Avrupa ve Türkiye Ligi'nde zirveye oynayacak bir takım kuracaklarını belirten başkan, önce yerli olyunculara yöneldi ve teknik direktör Halilhodzic'i getirdi.

Efsane günler yakında

Avusturya kampında Boşnak hocanın uyarısı ile şaha kalkan başkan ve ekibi jet hızıyla düğmeye basarak art arda bombaları patlattı. Cardozo ve Constant gibi yıldızların yanında Cezayirli stoperler takıma katıldı. Dün de 3 futbolcu geldi. Bu hamlelerle "şampiyonluk" hedefinin içi dolmuş oldu. Artık Trabzonspor'da eski efsane günlere dönmek için her şey hazır.