1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Hacıosmanoğlu’nun listesinde 2 güçlü isim…
Hacıosmanoğlu’nun listesinde 2 güçlü isim…

Hacıosmanoğlu’nun listesinde 2 güçlü isim…

İşte detaylar…

A+A-

 Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'na kongre öncesi sürpriz bir destek geldi. Fransa'da müteahhitlik yapan ve önemli iş adamlarından Resul Kalkan yarın özel uçağıyla Trabzon'a geliyor. Kalkan'ın, İbrahim Hacıosmanoğlu'nun listesinde yer alması bekleniyor.

Bir diğer isim ise, Trabzon-Of doğumlu olan Ankara'nın güçlü bürokratlarından Hikmet Alpdündar… Alpdündar'ın da, İbrahim Hacıosmanoğlu'nun listesinde yer alacağı belirtiliyor.

Öte yandan Tuzla Trabzonsporlular Derneği Başkanı Erkan Yavuz Atagün, 5-6 Aralık'ta yapılacak olan kongrede dernek olarak İbrahim Hacıosmanoğlu'nu destekleyeceklerini açıkladı.

Atagün'ün, sosyal medya aracılığıyla yaptığı açıklama şu şekilde:

TRABZONSPOR KAMUOYUNA

 Arması ve renkleri uğruna yıllarca mücadele verdiğimiz Trabzonspor kulübümüzün 5-6 Aralık tarihindeki genel kurulu öncesi, kurucu başkanlığını yürüttüğüm Tuzla Trabzonsporlular Derneği’nde objektif olarak Başkan adaylarımızı misafir ettik ve projelerini dinledik.

Dört yıldır amatörden başlayarak profesyonel liglere taşınmasında büyük emek verdiğim Tuzlaspor asbaşkanlığı, İstanbul Trabzonsporlular Platformu, Tuzla Trabzonsporlular Derneği Başkanlığı tecrübelerime dayanarak, ayrıca derneğimizin kurucuları ve yönetim kurulu arkadaşlarımızla ve diğer dernek başkanı arkadaşlarım ile yaptığımız istişareler sonucu; dik duruşunu beğendiğimiz ve gerçekten Trabzonspor sevdalısı olan içimizden biri olarak gördüğümüz Başkan'ımız ve Başkan adayımız Sayın İbrahim Hacıosmanoğlu'nu destekleme kararı almış bulunmaktayız..

İstanbul Trabzonsporlular Platformu kurucu Başkan'ımız Sayın Ali Uzunay ve Başkanımız Sayın İbrahim Hacıosmanoğlu ile çıktığımız bu yolda Trabzonspor'umuzun birlik beraberliğini sağlayacağımıza ve sportif başarılarılar kazanacağımıza inanıyoruz.

Bu bağlamda 6 aralık günü sonunda kim Başkan seçilirse seçilsin Trabzonspor'un kazanması ümidimizi korumaktayız.7 aralık günü seçim sonucunda hangi Başkan seçilir ise seçilsin Trabzonspor'umuzun menfaatleri doğrultusunda desteklerimiz onunla olacaktır. Kongremizin Ülkemize, Trabzonspor'umuza ve camiamıza hayırlar getirmesini temenni eder saygılar sunarım...

Tuzla Trabzonsporlular Dernek Başkanı

Tuzlaspor Asbaşkanı

Tuzsiad (Tuzla sanayici ve işadamları derneği)Başkanı

Trabzonspor kongre üyesi

Erkan Yavuz Atagün

Kaynak: Haberula