1. HABERLER

  2. KARADENİZ HABERLERİ

  3. Hainler kuduz köpek gibi sağa sola saldırıyor!
Hainler kuduz köpek gibi sağa sola saldırıyor!

Hainler kuduz köpek gibi sağa sola saldırıyor!

"İşte haber satırları"

A+A-

 Trabzon'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:


Karadeniz'de İlkhaber: ''Türkiye kan ağlıyor''

Hakkari'nin Çukurca ilçe merkezinde, önceki gece, güvenlik birimleriyle sınırdaki askeri birliğe PKK'lı teröristler eş zamanlı saldırı düzenledi. Çıkan çatışmada 24 güvenlik görevlisi şehit oldu, 18 asker yaralandı.


Kuzey Ekspres: ''Nutuk atmayın ateşi söndürün''

Bitlis'te 5 şehit ve 3 sivilin acısı dinmeden dün sabah Hakkari Çukurca'dan gelen acı haberle uyandık. Hainlerin alçakça saldırısı sonucu 24 şahit daha ve onlarca yaralı verdik.


Taka: ''Teröre lanet yağdı''

Hakkari'deki hain saldırının ardından tüm yurtta teröre lanet yürüyüşleri düzenlendi. Giresun, Ordu, Rize, Artvin, Bayburt, Gümüşhane ve Trabzon'da halk sokağa döküldü.


Türksesi: ''Hainler kuduz köpek gibi sağa sola saldırıyor''

Trabzon Şehit Aileleri Dayanışma Derneği Başkanı İsmail Karaca, ''terör olaylarına artık bir dur deme zamanı geldi'' dedi.


Karadeniz'den Günebakış: ''Ağuşunu açmış bekliyor peygamber''

PKK terör örgütünün Hakkari'nin Çukurca ve Yüksekova ilçelerindeki eş zamanlı saldırısında 24 Mehmetçik şehit oldu, 18 asker yaralandı. Saldırının, Habur Vakası'nın 1. yıl dönümünde ve Cumhurbaşkanının aynı karakolu ziyaretinden 3 gün sonra gerçekleştirilmesi dikkati çekti.


Hizmet: ''Mahkemelik oldular''

Bir grup ÇAYKUR işçisi, memuriyete geçiş sınavında Anayasa'nın eşitlik ilkesine aykırı hakaret edildiği gerekçesiyle ÇAYKUR hakkında dava açtılar.


Karadeniz: ''Göz göre göre ölüme''

Trabzon'un Maçka ilçesi Bağışlı köyü sakinleri HES çalışmaları dolayısıyla korkulu günler geçiriyor. HES inşaatında atılan dinamitler yüzünden evlerinde çatlak oluşan yöre halkı ''Bizi göz göre göre ölüme terk ediyorlar'' diyerek tepki gösterdi.