1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Halil Altıntop Trabzon'a geldi ama...!
Halil Altıntop Trabzon'a geldi ama...!

Halil Altıntop Trabzon'a geldi ama...!

Halil Altıntop'un Trabzonspor'a gitmesinin ardından büyük şok yaşanıyor.

A+A-
Halil Altıntop'un Trabzonspor'a gitmesinin ardından Eskişehir'de büyük şok yaşanıyor.
 
Halil Altıntop'un Trabzonspor'a gitmesinin ardından Eskişehir'de büyük şok yaşanıyor. Eskişehirspor sportif direktörü Ümit Karan, Radyospor'a yaptığı açıklamada, "Trabzonspor bize saygısızlık yaptı. " dedi.
 
Ümit Karan Trabzonspor'a sert tepki göstererek, "Halil Altıntop, Eskişehir'e geldi, gezdi. Başkanla sohpet etti. İmza aşamasına gelinmişti. Hatta tören için hazırlıklar tamamlanmıştı. Menajeri geldiğinde imzaları atacaktık. Ama akşam saatlerinde Halil'in Trabzonspor'a gittiğini öğrendik. " diye konuştu.
 
HALİL VE TRABZONSPOR BİZE SÖYLEYEBİLİRDİ
 
Ümit Karan, Trabzonspor'un kendilerini arayıp Halil ile ilgilendiklerini söyleyebilirledi derken; "Hem Trabzonspor hem Halil bizi arayıp bu durumla ilgili bize haber verebilirlerdi. Bu konuda bize büyük saygısızlık yaptılar. Bizim bütçemiz Trabzonspor kadar olmayabilir ama Halil'le prensipte anlaşmıştık. Bir şey diyemiyoruz artık, Halil'in tercihi. " dedi.
 
Ümit Karan Halil'in Türkiye'ye gelmeyi düşünmediğini söylerken, "Halil için ben Almanya'ya gittim. Günlerce Almanya'da kaldım, ikna etmek için. Türkiye'ye geldiyse benim sayemde gelmiştir. Çünkü Halil Türkiye'de oynamayı düşünmüyordu. " dedi.
 
BİLİCA'YI İSTEMİYORUZ
 
Karan, Bilica ve Sezer Öztürk transferlerine de değinerek, "Sezer artık Fenerbahçe'de. Takas youyla Bilica'yı alacağımız doğru değil. Biz Bilica'yı istemiyoruz. Bu konular artık kapanmıştır. " dedi.