1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Halil Şanlı yazdı!
Halil Şanlı yazdı!

Halil Şanlı yazdı!

Trabzon'un en güvenilir kalemlerinden Halil Şanlı...

A+A-

 İbrahim Hacıosmanoğlu  ile seçimlerden bir gün sonra gerçekleştirdiğimiz ve dün yayına koyduğumuz söyleşi, Allah’a şükürler  olsun ki Türkiye gündemine oturdu. Trabzonhaber.com.tr  adına yaptığımız bu söyleşi Türkiye’nin en çok okunan, en ciddi haber sitelerinde trabzonhaber.com.tr etiketi ile yerini aldı. Meslek adına, her gün bir fidan gibi boy atan haber sitemiz adına onur duyduğumuz günlerden birini bizlere gösteren Rabbimize hamd olsun.

Trabzonhaber.com.tr haber sitesinin bu büyük habercilik başarısını hazmedemeyenlerin, belli ki taş midelerine oturdu. Oturdu ki,  haberimizi yalanlatmak  için tüm işlerini bırakıp, gün boyu yalanlamak için gayret sarf edildi. Onlar yalanlarken ben, büyük bir keyifle hatta ne yalan söyleyeyim, onların durumuna biraz da acıyarak kahvemi yudumladım. Allah’a şükrettim. Trabzonhaber.com.tr  haber sitemizin, hızla ve sağlam adımlarla yükselişi karşısında, hazımsızların paçalarının tutuştuğunu görmek durumuyla bizleri karşılaştıran Yüce Yaratana  ancak şükredilirdi. Bizde bunu yaptık. Okurlarına karşı yıllardır dedikodu ve hayal mahsulü haber üretip, boş meydanda at koşturanların  bilmesi gereken şudur! Trabzonhaber.com.tr okurları bu sitenin güvenilir haberlerini de, özel haberlerini de, burada kalem tutan marka değerlerini de çok iyi bilmektedir. Herkes kendi işini yapmalıdır. Karalama, yalanlama yarışına girmek sadece çaresizliği ortaya koyar. Emin olun ki sizlere hiçbir faydası olmaz. Olamayacağını da göreceksiniz.

Gerek İbrahim Hacıosmanoğlu söyleşisi , gerekse Onur Recep Kıvrak  haberi konusunda her şeyi ispatlama gücümüzde vardır. Ancak bazen insani değerler, kurumsal değerler, yüzde yüz haklıyken bile susmayı gerektirir. Kaldı ki haberlere konu olan  insanlar,  farklı davranışlar göstermişse ki biz bilmiyoruz;  eğer öyle bir davranışları olmuşsa, bu da bizim suçumuz olmasa gerek.  

Daha nice özel ve gündem oluşturacak haberleri, okurlarımıza duyurmanın haklı gururunu yaşamak dileğiyle,  tüm takipçilerimize saygılarımı sunarım.