1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Halil Üner Trabzonspor'da!
Halil Üner Trabzonspor'da!

Halil Üner Trabzonspor'da!

Halil Üner Sözleşme İmzaladı...

A+A-

Beko Basketbol Ligi'nde mücadele eden Trabzonspor, antrenör Halil Üner ile sözleşme imzaladı.Bordo-mavili kulübün internet sitesinde yer alan açıklamada, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde düzenlenen imza törenine, takımın basın ve halkla ilişkiler sorumlusu Ertuğrul Doğan, yönetim kurulu üyesi Dursun Ali Sakarya ve antrenör Halil Üner'in katıldığı belirtildi.

 


Ertuğrul Doğan, törende yaptığı konuşmada, Trabzonspor'un başarıya gidecek yolda ufku geniş ve çalışmayı seven kişilerle daha güzel günler göreceğini belirterek, ''Yönetim kurulumuz, Türkiye'deki araştırmalarında, bugünkü durumda Trabzonspor'u başarıya taşıyacak en iyi isim olduğu gerekçesiyle kariyeri başarılarla dolu Halil Üner konusunda karar vermiştir. Kendisine olan inancımız sonsuzdur'' dedi.

 

Trabzonspor ile sözleşme imzalamasının kendisini çok mutlu ettiğini ifade eden Ünal ise ilk hedeflerinin ligde üst sıralara çıkmak olduğunu söyledi.

 

Kulübün marka değerinin yüksek olduğuna işaret eden Halil Üner, ''Sporla yatıp kalkan bu şehrin taraftarına baktığımızda, hırslı ve kaybetmeyi sevmeyen bir yapıları olduğunu görüyoruz. Benim yapım da aynı. Bu uyumun şimdiden çok iyi olacağını söyleyebilirim. Hep birlikte bütün şehir olarak bu takımı futbolda olduğu gibi basketbolda da dört büyük kulüpten birisi yapmak için savaşacağız'' diye konuştu.

 

Beko Basketbol Ligi'nde 11 hafta sonunda tek galibiyeti bulunan Trabzonspor, önceki gün antrenör Tolga Öngören ile yollarını ayırmıştı.