1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Halilhodzic: "F.Bahçe'yi yenmek için her şeyi yapacağım"
Halilhodzic: "F.Bahçe'yi yenmek için her şeyi yapacağım"

Halilhodzic: "F.Bahçe'yi yenmek için her şeyi yapacağım"

Trabzonspor Teknik Direktörü Vahid Halilhodzic, F.Bahçe karşısında kazanmak için her şeyi yapacaklarını söyledi

A+A-

Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde basın toplantısı düzenleyen bordo-mavili çalıştırıcı, "F.Bahçe şu anda Trabzonspor'dan daha iyi durumda. 2-3 ay sonra bu maçı oynamak isterdim. Bu demek değil ki Trabzonspor hiçbir şey yapmayacak. Bu maçta bahane ve eksik tavır sergileme lüksümüz yok. Fenerbahçe'nin maçlarını izledim. Geçen yılla aynı takım. Hazırladığım ince detaylar var. Antrenör olarak elimdeki tüm imkanlarla F.Bahçe'yi yenmek için her şeyi yapacağım" dedi.

İDMAN BİLE YAPAMADIK

Takımının nasıl bir oyun sergileyeceğini kendisinin de merak ettiğini belirten Boşnak hoca, "3 oyuncumla 1 saat önce merhabalaştım. Gece saat 2-3'te geldiler. Henüz idman yapamadık. Hayatımda ilk defa böyle bir şeyle karşılaştım. 3 oyuncunun bir yerlerinde kırık var. 3 aylık bir zaman gerek. Trabzonspor'u o zaman göreceksiniz. Çok zor, karışık bir durum. Ama böylesi bir maçı da başarısızlıkla bitiremeyiz" ifadelerini kullandı. F.Bahçeli bir kaç oyuncunun provokasyon yapabileceğini, dikkatli olmaları gerektiğini de kaydeden Halilhodzic, taraftarlardan ise sakin şekilde takımlarını desteklemelerini istedi.

OLAY KAFADA BİTİYOR

Dünya Kupası'ndan örnek veren Vahid, "Oyunculara, 'Almanya'yı yenmek istiyor musunuz' dedim, birisi bana tuhaf baktı. Ben oyuncuları yenilgiye göre hazırlamam. Birçok şey kafada bitiyor. 5 maç böyle düşünsek, galibiyet gelir" dedi.

RİZESPOR MAÇINDA GELİŞİMİ GÖRDÜK

Takımın ilerlemeye başladığını da vurgulayan Halilhodzic, "Erciyes maçında memnun değildim. Daha sonra Rize ile hazırlık maçı yaptık. Avusturya'daki maçlara baktığınızda çok farklıydılar. Geliştiler, bana farklı şeyler sundular" diye konuştu.

GÖNDERİLEN YABANCILARA AĞIR SALVO!

Halilhodzic, ayrılan yabancıları da eleştirdi: Avusturya'da başkana acilen transferler gerektiğini ilettim. Bu durumu rahat atlatmamız gerekirken; oyuncular şantaj olsun diye, işi yokuşa ittiler. Umarım bu tür kişiler bir daha gelip futbol oynamazlar.