1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Hami Hoca’nın Kayseri sırrını açıklıyoruz!
Hami Hoca’nın Kayseri sırrını açıklıyoruz!

Hami Hoca’nın Kayseri sırrını açıklıyoruz!

İşte detaylar...

A+A-

trabzonhaber-spor servisi-- Kayserispor karşısında maçın ilk 1 saatlik diliminde sezonun en hırslı ve istekli futbolunu ortaya koyan Trabzonspor maçın son yarım saatinde fizik kondisyon olarak oyundan düştü.

İşte o ilk 1 saatlik bölümde Trabzonspor’un arzu ve istek dolu görüntüsünün altında Hami Mandıralı’nın motivasyonunun önemli rolü olduğu öğrenildi.

Geçen hafta içerisinde oyuncularına Trabzonspor’un geçmişteki şaşalı günlerini ve yazdığı destanları sözlü olarak anlatan teknik direktör Mandıralı’nın maçtan 1 gün evvel oyuncularına Trabzonspor’un geçmişi ile ilgili maç kasetleri izlettirdiği ortaya çıktı.

Hami Hoca’nın oyuncularına izlettirdiği ve Trabzonspor’un rakiplerini eze eze yendiği müsabakaların özet görüntülerinden sonra oyuncularına dönerek, “Arkadaşlar Trabzonspor işte böyle büyük takım oldu. Siz böyle bir takımın oyuncularısınız. Siz geçmişi şanlı zaferlerle dolu bir kulübü temsil ediyorsunuz” şeklinde motive ettiği ve futbolcuların da bu motivasyon şeklinden çok etkilendikleri öğrenildi.