1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Hami maç sonrası yorumladı
Hami maç sonrası yorumladı

Hami maç sonrası yorumladı

Efsane Trabzonhaber.com.tr okurları için yorumladı

A+A-

 'Trabzonspor’un G. Antep maçındaki ilk bir saatlik oyununa söyleyecek kelime bulamıyorum. Trabzonspor’u bu sezon bu kadar kopuk ve isteksiz görmedim.

Maçın ilk devresinde  futbol adına hiçbir şey yapılmadı. Elle tutulur hiçbir blok yoktu. Uyumak isteyenler için ilk bir saat çok idealdi. Bir tane isabetli, bir tane dikine, bir tane öldürücü pas yoktu. Sağa, sola geriye pas! Sanki oyuncular tatile girmiş gibiydi. Yardımlaşma hiç yoktu. Diyebilirim ki sezonun en kötü ilk yarısını izledik. Kanımca Şota’nın Deniz ile başlaması doğru değildi. Cardozo, N’Doye yedek kulübesinde iken Denizle başlamamalıydı. Çok futbolcu bende hayal kırıklığı yarattı. Neyse ki ikinci devre yapılan değişiklikler ve bana göre sahanın ender iyi isimlerinden Aykut’un golü gelince Trabzonspor bir heyecan yakaladı. İlk bir saat uyuyan arkadaşlar canla başla maçı koparmak için uğraştı. Fakat şansızlık, son dakika hakem hatası üç puan için 3.golü engelledi. Trabzonspor oyuncularının bu kadar sorumsuz olma hakkı yok. Son yarım saatteki ciddiyet, arzu ve heyecanı ilk dakikadan beri hissedip sahaya koymalılar.

Trabzonspor’un en büyük sorunu takım ruhu. Asla kaliteden yana sıkıntı yok. Çok iyi oyunculara sahibiz. Fakat ne hikmetse takım ruhu bir türlü yakalanamıyor. Bu görüntü devam ederse yine kötü günler bizi bekler. Teknik heyetin takım ruhu adına bir şeyler yapması gerekir diye düşünüyorum'