1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. HAMi SINIFI GEÇTi!
HAMi SINIFI GEÇTi!

HAMi SINIFI GEÇTi!

Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Yakup Aslan, Juventus maçıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Aslan, "tur şansımız hâlâ devam ediyor" dedi.

A+A-

Trabzonspor Başkan Yardımcısı Yakup Aslan, Avrupa arenasında takımın başında teknik adam olarak ilk sınavını veren Hami Mandıralı'nın, 'geçer' not aldığını belirterek, "Duruşu, oyuncu değişiklikleri ve taktik anlayışı ile bu yükün altından kalkacağına inancımızı pekiştirmiştir" dedi. Aslan, "Oyunun hiçbir anında rakibine hakimiyeti kaptırmayan ve belirli dönemlerde üstünlük sağlayan ekibimizin attığı nizami gol verilmiş olsaydı, belki ikinci golü de bulacak ve turu garantileyerek dönmüş olacaktık.Tur şansımız sürüyor" dedi.

Tribünlerin tamamı dolmalı

Sahalarında daha da iyi bir oyun sergileyerek turu geçmenin gayreti içinde olacaklarını belirten Aslan, kendilerini destekleyen taraftarlara teşekkür etti ve sözlerini şöyle bitirdi: "Sahamızda oynayacağımız rövanş maçında da tribünleri hınca hınç doldurmalarını, ancak yanıcı maddeleri içeri sokmamalarını rica ediyoruz."