1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Hamile sevgilisini öldürdü!
Hamile sevgilisini öldürdü!

Hamile sevgilisini öldürdü!

Kız arkadaşını sopayla katletti...

A+A-
Başka bir sevgilisi olduğunu düşündüğü kız arkadaşını sopayla katletti.


Kız arkadaşını bıçaklayıp sopayla katleden sanık hakkında "hamile kadını öldürmek" suçundan "Ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası" istendi.


Evli ve bir çocuğu olan temizlik işçisi 25 yaşındaki Ufuk Çakırgöz, 2006 yılında vatani görevini yapmak için gittiği Adıyaman'ın Kâhta ilçesinde 21 yaşındaki Derya Demiralp 'le tanıştı. Genç kıza aşık olan Çakırgöz, eşinden boşanarak sevgilisiyle İstanbul 'da Gaziosmanpaşa 'ya yerleşti. 


Çakırgöz, imam nikahı kıydığı kız arkadaşının başka bir erkek arkadaşı olduğundan şüphelenmeye başladı. Cinayet gününden 2 ay önce komşuya gittiğini söyleyen kız arkadaşına inanmayan Çakırgöz, sevgilisini döverek hastanelik etti. Hastanedeki tedavi sırasında genç kızın hamile olduğu ortaya çıktı. Ancak Çakırgöz'ün şüpheci ve kıskanç tavırları sona ermedi. Aralarındaki tartışmalar giderek büyüdü. 


Kıskanç sevgili, 19 Mayıs 2010 tarihinde alkollü şekilde geldiği evinde Derya Demiralp 'i başka erkeklerle konuştuğu bahanesiyle önce dövdü, daha sonra hamile olduğunu bildiği halde bıçakladı. Bununla da yetinmeyen öfkeli sevgili, sehpanın ayağıyla vurduğu Demiralp'i daha sonra boğarak öldürdü. Hakkında "Ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası" istenen sanık, Bakırköy 15. Ağır Ceza Mahkemesi'nde hakim karşısına çıktı. Sanık, kız arkadaşı Derya Demiralp'ın karnındaki çocuğun kendisinden olmadığını iddia etti, DNA testi istedi. Mahkeme bu talebi reddetti.