1. HABERLER

  2. MEDYA

  3. Hangisi gidiyor hangisi kalıyor?
Hangisi gidiyor hangisi kalıyor?

Hangisi gidiyor hangisi kalıyor?

Evlilik programları ne olacak?

A+A-

KHK ile yasaklanan evlilik programlarının akıbetinin ne olacağı konusunda gözler sunuculara çevrilmişti. İşte Zuhal Topal, Esra Erol ve Kısmetse Olur hakkında alınan kararlar. CNN Türk'ün haberine göre, Zuhal Topal ve Esra Erol programlarında format değişikliğine gitmeyeceklerini duyurdu, Kısmetse Olur ise yoluna internette devam etme kararı aldı.

 

Zuhal Topal'la" programının sunucusu Zuhal Topal, basında yer alan; "Format değiştiriyor" haberlerinin ardından açıklama yaptı. Topal, "Başlattığımız sosyal sorumluluk projesi, format değişikliği olarak algılanmış. Basında böyle haberler yer aldı. Bu nedenle konuya bir açıklık getirmek istedim. İzleyenler çok iyi bilirler Türk Kanser Derneği ile yaptığımız çalışmalar gibi programımızda her yıl sosyal sorumluluk projelerine de yer veriyoruz. Bu yaptığımız da bir sosyal sorumluluk projesi. Bu defa da imkanı olmayan çiftlerin düğünlerini yapıp, onları burada evlendireceğiz. Format değişikliği söz konusu değil" dedi.

 

Kanal D'de yayınlanan "Kısmetse Olur" adlı program ise yoluna internette devam etme kararı aldı. Kanaldan yapılan yazılı açıklamada; "Ünlü sunucu Seda Akgül'ün sunumuyla iki sezondur Kanal D ekranında yayınlanan ve büyük bir hayran kitlesine sahip olan program "Kısmetse Olur" 06 Mayıs Cumartesi günü itibariyle yoluna artık internette devam edecek. İzleyiciler www.kanald.com.tr üzerinde "Kısmetse Olur" için oluşturulan sayfada ücretsiz olarak izleyebilecek" ifadelerine yer verildi.