1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. HASAN YENER "ONLARA GÜLÜP GEÇİYORUM!"
HASAN YENER "ONLARA GÜLÜP GEÇİYORUM!"

HASAN YENER "ONLARA GÜLÜP GEÇİYORUM!"

Trabzonspor genel sekreteri Hasan Yener takımın durumunu değerlendiren bir açıklamada bulundu. Yener, "Küme düşmemizi isteyenler oldu. Şimdi onlara gülüp geçiyorum. Beklenmedik sonuçlar alınması futbolcuların özgüvenlerini yitirmesine sebep oldu.Takım ola

A+A-

Sezona istediği gibi başlayamayan Trabzonspor, Orduspor ve Eskişehirspor'u yenerek alt sıralardan orta sıralara terfi etti.

Kulübün genel sekreteri Hasan Yener, bir dönem küme düşme potasına kadar inen takımı değerlendirdi. Bu durumu "Beklenmedik sonuçlar alınca futbolcular özgüvenlerini yitirdi.

Sonrasında bu tablo ortaya çıktı" diye tanımladı. Trabzonspor'un küme düşeceğini hiçbir zaman akıllarına bile getirmediklerini belirten Yener "İsteyen istediğini düşünebilir. Biz takımımızı biliyoruz. Bizim böyle bir kaygımız hiç olmadı.

Böyle bir düşünce içinde olanlara ise gülüp geçiyorum" şeklinde konuştu. Türkiye Kupası’nda rakip önemli değil Yener, Avrupa kupalarına katılmak için en büyük hedeflerinin Türkiye Kupası olduğunu belirtti.

"Kupayı alalım da kimi elersek eleyelim. Önemli olan kupayı almak" dedi. Süper Lig'de 4 sezonu bitirmek için 4 maçları kaldığını hatırlatan Hasan Yener, sözlerini şöyle noktaladı: "Kalan 4 maçı da kazanıp bu sezonu noktalamak istiyoruz. Bunu yapacak gücümüz var."