1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Hayal ettiğim gibi...
Hayal ettiğim gibi...

Hayal ettiğim gibi...

"Hiç bir zaman gökdelenlerin olduğu bir yer hayal etmedim"

A+A-

Trabzon'da bir okul ziyaretinde konuşan Kaptan Onur Kıvrak, "Hiç bir zaman gökdelenlerin olduğu bir yer hayal etmedim. Ufak ama insanlarının sıcak olduğu biryer hayal ettim. Çok şükür buda oldu. İnşallah Trabzonsporlu Onur Recep Kıvrak olarak futbolu bırakırım" dedi.


HAMİ HOCA SAYESİNDE DİNLENİYORUM

Kaptan Kaleci Onur Recep Kıvrak ise teknik sorumlu Hami Mandıralı ile çalışmasının onur verici olduğunu belirterek, "Hami hocamla Trabzonspor'un bir efsanesiyle çalışmak benim için büyük onur, gurur verici. Takım arkadaşlarım için de aynı şeyler geçerli. Hami hoca geldiğinde, başa geçtiğinde takım olduk. Bu, son 5 haftadır gözlemleniyor. Pozisyon bile vermiyoruz. O yüzden biraz dinleniyorum, hocam sayesinde" dedi.

GÖKDELENLERİN OLDUĞU BİR ŞEHİRDE BAŞARILI OLACKSINIZ DİYE BİR ŞEY YOK

Onur, herkesin aldığı paranın hakkını vermesi gerektiğini kaydedererek, şunları söyledi:

"Bunun için de alın teri dökmeniz gerekiyor. Ben kendi adıma onu yapmaya çalışıyorum. Ben İzmir'de doğup büyümüş olabilirim ama 18 yaşında Trabzon'a geldim. Trabzon insanı gerçekten kalpleriyle konuşan insanlar, iyiki buraya gelmişim. Transaferime vesile olanlara teşekkür ederim. Ben gökdelenlerin olduğu yeri hiçbir zaman hayal etmedim. Trabzon gibi küçük ama insanların kalpleriyle konuştuğu yer hayal ettim. Bu hayalim gerçekleşti. Yani öyle gökdelenlerin olduğu yerde başarılı olacaksınız diye bir şey yok. Başarıyı insan her yerde yakalar, yeter ki insan istesin. O yüzden binlerce kez şükür olsun. İnşallah bir gün Trabzonlu, Trabzonsporlu Onur Recep Kıvrak olarak futbolu bırakırım ama futbol bu sonuçta."